free web hit counter

زیباترین مدل مو فانتزی برای تابستان ۱۳۹۶

مجموعه: عکس, عکس جالب تعداد بازدید: 407
زیباترین مدل مو فانتزی برای تابستان ۱۳۹۶

زیباترین مدل موهای فانتزی برای تابستان ۲۰۱۷٫ مدل مو یکی از گزینه های مهم در زیبایی صورت هر خانم شیک پوشی است. در این مقاله شما را با چند مدل موی فانتزی برای تابستان گردآوری کرده ایم.

مدل مو فانتزی برای تابستان در سایت آناپیک

,مدل مو فانتزی برای تابستان 1396

ماسک دانه کتان و روغن نارگیل: برای تهیه این ماسک ابتدا  یک قاشق چایخوری دانه کتان را بکوبید تا کاملا سابیده شود. یک لیتر آب را جوشانده و دانه های آسیاب شده را به آن اضافه کنید. اجازه دهید به مدت ۱۵ دقیقه بجوشد. محلول را صاف کنید و بگذارید خنک شود سپس, دو قاشق روغن نارگیل به آن اضافه کنید و هم بزنید. اجازه دهید این دو ماده به مدت ۱۰ دقیقه به طور کامل به خورد هم بروند. موهایتان را شامپو بزنید و با آب ولرم آب بکشید. محلول را روی موهایتان بریزید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند سپس موها را آب بکشید. هر دو روز یکبار این کار را تکرار کنید.

یک ترکیب خانگی عالی برای تقویت مو: این ترکیب خانگی یکی از بهترین و قدیمی ترین روش های تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن است . نخود خام ،جوبا پوست ،گندم ،لوبیا قرمز و ماش را به نسبت مساوی با هم مخلوط کرده وآسیاب کنید.وقتی به شکل پودر در آمد آن را کمی تفت دهید وکنار بگذاریدو برای هر بار استفاده به اندازه ی دو تا سه قاشق غذا خوری از این پودر را با مقداری شیر سرد مخلوط کرده تا مثل ماست چکیده درآید و شب ،هنگام خواب خوب بر روی ریشه ها ی مو بمالید وسر را ابتدا با کلاهی پلاستیکی وسپس با یک پارچه یا روسری نخی بپوشانید وخوب گرم نگه دارید وصبح بشویید.

,مدل مو فانتزی برای تابستان 1396

زیباترین مدل مو دخترانه ۲۰۱۷

,مدل مو فانتزی برای تابستان 1396

مدل مو فانتزی برای تابستان

,مدل مو فانتزی برای تابستان 1396

عکس های جالب از مدل مو

,مدل مو فانتزی برای تابستان 1396

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زیباترین مدل مو فانتزی برای تابستان ۱۳۹۶”