free web hit counter

زویی سالدانا از خودش دفاع کرد

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 180
زویی سالدانا از خودش دفاع کرد

زویی سالدانا از خودش دفاع کرد

جنجال برای بازی در نقش یک خواننده زن سیاه‌پوست / زویی سالدانا از خودش دفاع کرد

به گزارش آنا پیک، “نینا” داستان زندگی نینا سیمونز خواننده و فعال سیاه‌پوست آمریکایی را به تصویر می‌کشد. سالدانا در این فیلم نقش نینا سیمونز را بازی می نماید. اما انتخاب او برای بازی در این نقش با انتقادها و جنجال‌های گسترده‌ای روبه‌رو شد.

زویی سالدانا, نینا سیمونز, اخبار جنجالی بازیگران,اخبار بازیگران هالیوود

او برای بازی در نقش نینا سیمونز با گریم سیاه‌تر شده و با استفاده از پروتز شکل بینی‌اش تغییر نموده بود. همین موضوع با واکنش تند بسیاری از جمله بازماندگان نینا سیمونز روبه‌رو شد. بازماندگان سیمونز با لحنی تند از سالدانا درخواست نمودند تا از بازی در این نقش صرف‌نظر نماید. آن‌ها اعتقاد داشتند که یک سیاه‌پوست باید این نقش را بازی کند.

زویی سالدانا, نینا سیمونز, اخبار جنجالی بازیگران,اخبار بازیگران هالیوود

سالدانا اما در پاسخ به آن‌ها بیان نمود: “اهمیت پرداختن به موضوع این زن بیش از جنجال‌هایی است که با انتخاب من به عنوان بازیگر نقش او برپا شده است” او در ادامه از تصمیم خود برای پذیرفتن این نقش و در نتیجه جلب این میزان از توجه به سیمونز ستایش نمود.

او در این مورد گفت:زویی سالدانا, نینا سیمونز, اخبار جنجالی بازیگران,اخبار بازیگران هالیوود “همین که ما درباره سیمونز صحبت می‌نماییم اینکه او به موضوعی داغ تبدیل شده است، یعنی ما برنده‌ایم. برای سالیان دراز کسی نمی‌دانست نینا سیمونز کیست در حالی که او در تاریخ آمریکا به عنوان یک زن شخصیت مهمی است”

او در پاسخ به کسانی که از رنگ پوست و پروتز بینی گریم او انتقاد می‌کنند،بیان نمود: “نینا شبیه نیمی از خانواده من می باشد. اگر شما فکر می‌کنید استفاده از این گریم زیبا نیست باید از شما پرسید که تعریفتان از زیبایی چیست؟ آیا با پهن شدن بینی در گریم من به شما توهین می‌شود.”

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زویی سالدانا از خودش دفاع کرد”