free web hit counter

زمان اکران لاک قرمز و سلام بمبئی مشخص شد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 91
زمان اکران لاک قرمز و سلام بمبئی مشخص شد

دو فیلم پر حاشیه لاک قرمز و سلام بمبئی با مشخص شدن زمان اکرانشان خود را آماده حضور در گیشه سینمای کشور می کنند تا بتوانند رکورد فروش را در سینماهای کشورمان به خود اختصاص دهند.زمان اکران لاک قرمز و سلام بمبئی مشخص شد

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه شورای صنفی نمایش امروز (۷ آذرماه) برگزار شد گفت: در جلسه امروز کف فروش فیلم ها مورد بررسی قرار گرفت فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» کف فروش را تامین نکرد و «لاک قرمز» جایگزین این فیلم شد که از صبح پنج شنبه اکران می شود.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی سیانور کف فروش فیلم را تامین کرده بود و به همین جهت فیلم سینمایی «سلام بمبئی» از این هفته روز پنج شنبه به صورت آزاد اکران می شود و بعد از این که کف فروش «سیانور» پایین آمد در سرگروه سینمایی فیلم «استقلال» اکران خواهد شد.

فرجی در خاتمه گفت: تمام فیلم ها کف فروش را تامین کرده بودند و به اکران خود ادامه می دهند. سلام بمبئی یک فیلم کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال ۱۳۹۴ است.

«سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.زمان اکران لاک قرمز و سلام بمبئی مشخص شد

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زمان اکران لاک قرمز و سلام بمبئی مشخص شد”