free web hit counter

رپ خوانی محسن افشانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 226
رپ خوانی محسن افشانی

رپ خوانی محسن افشانی

در این مطلب از آناپیک قصد داریم تا اثری هنری را از بازیگر کشورمان به شما معری کنیم. بله محسن افشانی هم خواننده شد. البته نه سبک پاپ! سبک رپ. با ما همراه باشید در ادامه خبر رپ خوانی محسن افشانی…قطعه «بارون دیوونگی» با صدای «محمدحسام» و حضور «محسن افشانی» بتازگی در فضای مجازی منتشر گردیده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه هنری خودش بخش های رپ این قطعه را با تکست «رضایا» که خودش از رپرهای معروف می باشد اجرا نموده است.

ترانه بخش پاپ این قطعه توسط «حمید فریزند» سروده شده و ملودی نیز اثری از «مهدی آذر» می باشد.

«مسعود جهانی» تنظیم، میکس و مسترینگ قطعه بارون دیوونگی را انجام داده است و ضبط نیز در استودیو «رضا شیری» صورت گرفته است.

 محسن افشانی ,  عکس های محسن افشانی ,  اخبار محسن افشانی

 

این بازیگر جوان درباره حضورش در کنار محمدحسام و اجرای بخش رپ این کار اظهار داشت:«من با پروژه فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی «مسعود ده نمکی» قرارداد بستم اما به دلایلی آن قرارداد فسخ شد.

نقش من در آن فیلم قرار بود به گونه ای باشد که رپ بخوانم. چند تکست رپ نیز آماده کرده بودم اما شرایط همکاری فراهم نشد. از همان زمان دوست داشتم که در این سبک نیز کاری را بخوانم. حدود یک سال قبل «مهدی کرد» با من تماس گرفت و پیش او رفتم و کار محمد حسام را گوش کردیم. به او گفتم اگر می خواهید از این پسر حمایت کنید و چیزی به کار او اضافه کنید.

 محسن افشانی ,  عکس های محسن افشانی ,  اخبار محسن افشانی

 

پیشنهاد دادم که در این قطعه تکست رپ بخوانم و محمدحسام نیز بخش پاپ را اجرا نماید. حدود یک سال گذشت و مهدی کرد مجددا با من تماس گرفت و از من برای اجرای بخش رپ این کار دعوت نمود. هنگام نوشتن تکست رپ در کنار رضایا حضور داشتم و بخش مربوط به من حدود سی درصد کل کار می باشد. بیش از نود درصد این بخش را رضایا سروده و فقط چند واژه را با همفکری هم تغییر داده ایم.»

 محسن افشانی ,  عکس های محسن افشانی ,  اخبار محسن افشانی

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رپ خوانی محسن افشانی”