free web hit counter

رقابت بین استون با آگاتاكريستي

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 350
رقابت بین استون با آگاتاكريستي

رقابت بین استون با آگاتا كريستي 

بر طبق گزارش آناپیک در این روزها رقابت تنگاتنگی میان اگاتا کریستی و اما استون بر سر شرکت در فیلی که دوران کاری یک نویسنده را به نمایش می گذارد ایجاد شده است و این متن گویای آن می باشد.

هیچ‌یک از این دو پروژه قرار نمی باشد اقتباسی از یک کتاب آگاتا کریستی باشد، بلکه این‌بار قرار است فیلمی درباره رویدادهای اوایل دوران کاری این نویسنده ساخته شود. البته ساخت این فیلم‌ها منوط به این می باشد که خانواده  این نویسنده به پارامونت و سونی چراغ سبز نشان دهند. حال پرسش این است کدام کمپانی نخست دست به کار خواهد شد؟

آگاتا کریستی, آلیسیا ویکاندر, بازیگر برنده جایزه اسکار, جایزه اسکار

در حالی که سونی برای بازی در نقش این نویسنده را به آلیسیا ویکاندر بازیگر برنده جایزه اسکار چشم دوخته است، پارامونت در فهرست نامزدهای خود برای بازی در نقش این نویسنده نام اما استون را در صدر قرار داده است.

با در نظر گرفتن این که کمپانی فاکس برای ساخت فیلمی با اقتباس از کتاب «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» با بازی آنجلینا جولی هفت سال وقت صرف نمود تا رضایت خانواده کریستی را جلب نماید، کار سونی و پارامونت برای جلب رضایت آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود.

آگاتا کریستی, آلیسیا ویکاندر, بازیگر برنده جایزه اسکار, جایزه اسکار

سیمون کینبرگ تهیه‌کننده «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» در این باره گفته بود: “برای به دست آوردن حق ساخت فیلم مذاکرات پیچیده‌ای را پشت‌سر گذاشتیم. اما در تمام این مراحل متیو پیچارد نوه آگاتا کریستی همواره پشتیبان ما برای ساخت فیلم بود و به دلیل فیلمنامه خوب مایکل گرین هیجان بسیاری داشت.”

آگاتا کریستی, آلیسیا ویکاندر, بازیگر برنده جایزه اسکار, جایزه اسکار

در فیلم سونی آلیسیا ویکاندر کریستی را زنی فمینیست و مخالف نقش سنتی زن در جامعه نشان می‌دهد و فیلم پارامونت درباره رویدادهای ۱۱ روزی می باشد که آگاتا کریستی در سال ۱۹۲۶ ناپدید بود. آگاتا کریستی سال ۱۹۷۶ در ۸۵ سالگی درگذشت.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رقابت بین استون با آگاتاكريستي”