free web hit counter

رابرت دنیرو برنده جایزه کمدی هالیوود شد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 48
رابرت دنیرو برنده جایزه کمدی هالیوود شد

رابرت دنیرو بازیگر سرشناس سینمای آمریکا با اهدای جایزه کمدی هالیوود تقدیر خواهد شد که به پاس سال ها بازی درخشان او در سینما بوده است.

این جایزه در بیستمین دوره جوایز فیلم هالیوود به بازیگر «گاو خشمگین» اهدا خواهد شد. این بازیگر برنده جایزه اسکار برای نقش‌آفرینی در فیلم «کمدین» شایسته دریافت این جایزه شناخته شد.

همانند سال پیش اجرای مراسم جوایز فیلم هالیوود را جیمز کوردن کمدین سرشناس بریتانیایی برعهده دارد.پیش از این چهره‌هایی چون جود آپاتو، زک گالیفیاناکیس و ایمی شومر جایزه کمدی هالیوود را دریافت کرده‌اند.

ادی مورفی، تام هنکس و نایومی هریس هم در این دوره از مراسم جوایز فیلم هالیوود مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. هنکس، مورفی و هریس برای دستاوردهای در عرصه سینما شایسته تقدیر شناخته شدند.

بیستمین دوره از مراسم جوایز فیلم هالیوود یکشنبه ۶ نوامبر با اجرای جیمز کوردن در هتل بورلی هیلتون لس‌آنجلس برگزار خواهد شد که در این مراسم از رابرت دنیرو تقدیر خواهد شد.

رابرت دنیرو (به انگلیسی: Robert De Niro) ‏(زادهٔ ۱۷ اوت ۱۹۴۳) بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی است. از اولین فیلم‌های خوب وی می‌توان به فیلم خیابان‌های پایین شهر اشاره نمود. بعد از عدم موفقیتش در دریافت نقش مایکل کورلئونه در فیلم پدرخوانده، نقش ویتو کورلئونه در قسمت دوم همین فیلم به وی داده شد. وی برنده جایزه اسکار بهترین نقش مکمل مرد بخاطر این نقشش شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رابرت دنیرو برنده جایزه کمدی هالیوود شد”