free web hit counter

دی‌کاپریو به کمک هیلاری کلینتون می‌آید

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 215
دی‌کاپریو به کمک هیلاری کلینتون می‌آید

لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر هالیوودی که بعد از گرفتن اسکار در دوران استراحت به سر می برد در کشمکش انتخاباتی آمریکا حمایت رسمی خود را از هیلاری کلینتون اعلام کرد و از کمپین انتخاباتی هیلاری حمایت کرد ، جزئیات بیشتر این خبر در ادامه مطلب قرار گرفته است

مراسم دریافت کمک‌های مالی برای هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در حالی ۲۳ اوت (۲ شهریور) در لس آنجلس برگزار می‌شود که لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر برنده اسکار مجری این مراسم است.

مراسم جمع‌آوری اعانه برای کلینتون با عنوان “یک مکالمه با هیلاری” برگزار می‌شود. رقم تعیین‌شده برای هر فرد ۳۳٫۴۰۰ دلار است. ۲٫۷۰۰ دلار اول به کمپین کلینتون می‌رسد و باقی به کمیته ملی دموکرات‌ ها و محافل ایالتی و محلی اعطاء می‌شود.

این اولین دیدار کلینتون از لس آنجلس بعد از برگزاری گردهمایی ملی دموکرات‌ها و معرفی رسمی به عنوان نامزد این حزب خواهد بود.

دی‌کاپریو به کمک هیلاری کلینتون می‌آید

اخبار سینما و عکس های جدید لئوناردو دی‌کاپریو

دی‌کاپریو ژوئن پیش نیز در مراسم جمع‌آوری اعانه برای کمپین انتخاباتی کلینتون در خانه هاروی واینستین تهیه‌کننده سینما در نیویورک شرکت کرد.

لئوناردو ویلهلم دی‌کاپریو (به انگلیسی: Leonardo Wilhelm DiCaprio) بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است. دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم‌های مشهور و موفق هالیوود همچون تایتانیک، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب کرده‌است.

وی تا به حال ۶ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. وی در سپتامبر ۲۰۱۴ به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دی‌کاپریو به کمک هیلاری کلینتون می‌آید”