free web hit counter

دکتر استرنج در انگلستان اکران می شود

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 654
دکتر استرنج در انگلستان اکران می شود

فیلم دکتر استرنج که مراحل ساختش به پایان رسیده و خود را برای اکران عمومی در سرتاسر جهان آماده می کند برای اولین بار در انگلستان اکران خواهد شد.

این فیلم ۲۵ اکتبر و ۱۰ روز زودتر از آمریکای شمالی، در کشور انگلستان به روی پرده سینماها می رود.مدیران شرکت فیلم سازی مارول که تهیه کننده این فیلم ۱۲۰ میلیون دلاری هستند، علت این کار را انگلیسی بودن بازیگر اصلی آن عنوان کرده اند.

آن ها می گویند به احترام بندیکت کامبربچ بازیگر انگلیسی فیلم و برای ادای احترام به تماشاگران انگلیسی، این کار را می کنند.کامبرباخ که با بازی در مجموعه پلیسی «هولمز» شبکه بی بی سی به صورت چهره ای مطرح درآمد، در «دکتر استرنج» نقش یک ابرقهرمان را بازی می کند.

او در داستان این اکشن کمیک استریپی ، یک دکتر معمولی است که به دنبال یک آزمایش علمی، قدرت های ویژه ای کسب می کند.به نوشته ورایتی، اسکات دریکسن این اکشن پررمزوراز ابرقهرمانانه را براساس فیلم نامه ای از مت لوگان کارگردانی کرده است.

کاراکتر دکتر استرنج بیش از چهل سال است، که در داستان های مصور شرکت انتشاراتی مارول دست به ماجراجویی می زند.مارول از چند سال قبل، به دنبال تولید نسخه سینمایی این داستان بود و کامبرباخ را از بین بیست نامزد و داوطلب بازی در این نقش انتخاب کرد.

تهیه کنندگان فیلم قصد دارند آن را به صورت یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی درآورند.

دکتر استرنج (به انگلیسی: Doctor Strange) یک فیلم ابرقهرمانی و اکشن آمریکایی به کارگردانی اسکات دریکسون و نویسندگی سی. رابرت کارگیل است که بر اساس شخصیتی به همین نام از کتاب‌ های مصور انتشارات شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌ است. دکتر استرنج به عنوان چهاردهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌ رود.

در این فیلم بازیگرانی همچون بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج ، ریچل مک‌ آدامز ، تیلدا سوئینتن، چویتل اجیوفور، مایکل استلبرگ و مدس میکلسن ایفای نقش می‌کنند.

دکتر استرنج توسط استودیو سینمایی والت دیزنی در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دکتر استرنج در انگلستان اکران می شود”