free web hit counter

دو خواننده معروف در کنار احسان علیخانی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 562
دو خواننده معروف در کنار احسان علیخانی

کنسرت مهدی یراحی در حال برگزار شد که مهمان های ویژه ای داشت که یکی از آن احسان علیخانی و دیگری فرزاد فرزین دیگر خواننده به نام کشور بودند.

عزیزان در پشت صحنه کنسرت مهدی یراحی. احسان علیخانی، فرزاد فرزین و سایر دوستان. احسان جان گویا ذوق خوشتیپی ات را چشم زده اند! هیچ وقت سابقه نداشت پیراهن آبی آسمانی را با ژیله سرمه ای و کت قهوه ای و شلوار سیاه بپوشی! کمی به خودت بیا! در ضمن در خبرها آمده که احسان در بخشی از کنسرت با مهدی یراحی در خواندن همراهی کرده. احتمالاً آهنگ “گریه کن، گریه قشنگه” را خوانده است …

دو خواننده معروف در کنار احسان علیخانی

عکس های خواننده معروف در کنار احسان علیخانی

امیرحسین بزرگ زادگان که به نظر یکی از دوستان مشترک چهره های این عکس است در اینستاگرامش نوشت :

همین الان قبل از شروع سانس دوم کنسرت مهدی یحرای با رفقای گل

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده. اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده. او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و… را برعهده داشته است. او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستند های کوتاه مشغول شد. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دو خواننده معروف در کنار احسان علیخانی”