free web hit counter

دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر دنیا شد

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 358
دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر دنیا شد

دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر دنیا شد

در این مطلب از آناپیک می خواهیم واکنش بسیار جالب دواین جانسون ، بازیگر مشهور سینمای اکشن را  زمانی که پردرآمد ترین بازیگر جهان شناخته شد بخوانیم.

به نقل از آسوشیتدپرس، با اعلام این خبر دواین جانسون ذره‌ای فرصت را از دست نداد و آن را بلافاصله با هوادارانش در اینترنت به اشتراک گذاشت.

دواین جانسون, بازیگران هالیوود, سریع و خشمگین ۷

فوربس با انتشار لیست پر درآمدهای سالانه خود اعلام نمود که در فاصله ماه ژوئن پارسال تا امسال (خرداد تا خرداد) جانسون ۶۴.۵ میلیون دلار دریافت نموده که او را در ردیف  ۱۸ از فهرست ۱۰۰ نفره فوربس شامل پردرآمدترین چهره‌های هنری سال قرار داد.

جانسون اعلام نمود از کسب این جایگاه بسیار مفتخر است. او بلافاصله نوشت کسب چنین جایگاهی او را تشویق می کند تا سخت‌تر و سخت‌تر کار نماید. وی گفت فرد آزمندی نیست، اما با این جایگاه، سطح او تغییر می‌کند و در عین حال نشان می‌دهد موفقیت به تنهایی به دست نمی‌آید. وی افزود: وقتی دورت پر از افراد قوی و درخشان باشد تو می‌خواهی باز هم جدی تر کار کنی. این قدرتِ کار جمعی است.

 دواین جانسون, بازیگران هالیوود, سریع و خشمگین ۷

البته جای تعجب ندارد که جانسون در راس پردرآمدترین‌های هالیوودی جای گرفته چون او در  ۱۲ ماه اخیر در «سریع و خشمگین ۷» بازی نموده، بازیگر «سن آندریاس» و «اطلاعات مرکزی» هم بوده و در فیلم‌های «موآنا»، «سریع و خشمگین ۸»، «دیده بان ساحلی» نیز حضور داشته است. او در کمدی «بالرز» شبکه اچی بی او هم جلوی دوربین رفته است.

 دواین جانسون, بازیگران هالیوود, سریع و خشمگین ۷

در فهرست ۱۰۰ ثروتمند فوربس، جکی چان با ۶۱ میلیون دلار در رده ۲۲، مت دیمون با ۵۵ میلیون دلار در رتبه ۳۱، تام کروز با ۵۳ میلیون دلار در ردیف ۳۷جای گرفته‌اند.

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر دنیا شد”