free web hit counter

در گذشت ملیحه نیکجومند و مراسم تدفین وی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 596
در گذشت ملیحه نیکجومند و مراسم تدفین وی

در گذشت ملیحه نیکجومند  و مراسم تدفین وی 

به گزارش آناپیک، ملیحه نیکجومند که به علت خونریزی مغزی در بخش I.C.U بیمارستان خاتم الانبیاء تهران بستری شد و حافظه خود را نیز از دست داده بود و متاسفانه دار فانی را وداع گفت .

ملیحه نیکجومند که در سینما و تلویزیون با نام شیده رحمانی هم شناخته می شد، چند روز پیش بر اثر سُر خوردن در منزل خود دچار سانحه زمین خوردن شد و از ناحیه لگن، سر، صورت و فک دچار آسیب جدی و شدید و خونریزی شده بود  و همین عامل سبب مراجعه وی به بیمارستان و بستری شدن وی گردید.

 ملیحه نیکجومند, شیده رحمانی, عباس کیارستمی, سینما و تلویزیون

مراسم خاکسپاری ملیحه نیکجومند روز یکشنبه ۲۰ تیرماه برگزار می‌گردد و این هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می‌شود.

 ملیحه نیکجومند, شیده رحمانی, عباس کیارستمی, سینما و تلویزیون

یکی از بستگان این بازیگر اعلام نموده است که مراسم تشییع پیکر ملیحه نیکجومند ساعت ۸:۳۰ صبح روز یکشنبه ۲۰ تیرماه از مقابل منزل پسر او واقع در پاسداران، گلستان پنجم، بعد از میدان هروی، خیابان ضابطی،‌ بن‌بست میخک برگزار می‌شود.

او درباره همزمان شدن این مراسم با مراسم تشییع پیکر عباس کیارستمی که در همین تاریخ برگزار می‌شود، توضیح داد: خانم نیکجومند روز چهارشنبه فوت نمودند و به خاطر همزمان شدن با تعطیلات، خانه سینما و وزارت ارشاد نتوانستند زودتر نامه‌نگاری‌های مربوط به دفن ایشان را در قطعه هنرمندان انجام دهند. در نتیجه روز شنبه این پیگیری را انجام می‌دهند و ما در اولین فرصت، یعنی روز یکشنبه ایشان را به خاک می‌سپاریم چون درست نبود بیش از این مراسم تدفین را به تاخیر بیندازیم.

به گفته او، مجلس ختم این هنرمند نیز روز سه‌شنبه برپا خواهد شد.

 ملیحه نیکجومند, شیده رحمانی, عباس کیارستمی, سینما و تلویزیون

ملیحه نیکجومند زاده ۱۳۱۲ در اصفهان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و مادر سوگند رحمانی بازیگر سینما است. وی در مجموعه های تلویزیونی همچون «سایه همسایه»، «سربداران»، «بوعلی سینا»، «آشپزباشی» ایفای نقش نموده است.

منبع: آناپیک

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “در گذشت ملیحه نیکجومند و مراسم تدفین وی”