free web hit counter

درخواست رضا مهدی‌زاده از مسئولان تئاترشهر

مجموعه: اخبار تئاتر تعداد بازدید: 108
درخواست رضا مهدی‌زاده از مسئولان تئاترشهر

درخواست رضا مهدی‌زاده از مسئولان تئاترشهر

درخواست رضا مهدی‌زاده,رضا مهدی زاده, تئاتر, طراح صحنه

در این پست سایت آناپیک درخواست رضا مهدی زاده از طراح صحنه و لباس تئاتر از مسئولان تئاترشهر  را برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم.

رضا مهدی زاده با اشاره به طراحی و وضعیت اطراف تئاترشهر اظهار داشت: به طور حتم تئاتر شهر فضایی فرهنگی تلقی می‌شود و کاربران این فضا هنرمندان و مخاطبانی هستند که برای دیدن نمایش به تئاتر شهر می آیند؛ البته فضاسازی این مجموعه هم دعوت شونده است.
وی ادامه داد: محیط اطراف تئاتر شهر به گونه‌ای طراحی شده تا فضای پیرامونش را به آرامش بصری برساند و افراد را از فضایی شلوغ و پر جدل به سمت خود می‌کشاند و این دعوت شوندگی با المان هایی چون آب نما یا بافت گیاهی نمود پیدا می کند.
مهدی زاده تصریح کرد: مبلمان تئاتر شهر هم طوری طراحی شده که اگر کسی هم نخواهد به دلیل دیدن نمایش وارد این فضا شود، در این مکان می‌تواند استراحت کند.

درخواست رضا مهدی‌زاده,رضا مهدی زاده, تئاتر, طراح صحنه

وی افزود: متاسفانه متولیان امر توسعه فضاهای شهری گاهی به اشتباه بازارچه ها و نمایشگاه‌هایی در حریم تئاتر شهر برپا می کنند و با راه اندازی این طور مراسم ها چشم انداز آنجا را مخدوش می کنند.
مهدی‌زاده گفت: اینکه عده ای آنجا را به عنوان فضای امن انتخاب می کنند و در این فضا استراحت می کنند، دال بر آرامش و امنیت اطراف تئاتر شهر است اما نباید کارهایی چون آتش سوزی در این مکان فرهنگی صورت بگیرد.
وی اظهار داشت: موضوع یادگاری نوشتن هم بر روی دیوار تئاتر شهر نیز معضل دیگری است که باید فرهنگ سازی شود.
مهدی‌زاده خاطرنشان کرد: متاسفانه دور تا دور اطراف تئاتر شهر هم بچرخی، تابلویی برای معرفی کامل این مجموعه از جمله قدمت و تاریخچه‌اش نصب نشده و اگر یک چنین تابلویی نصب بود، به نوعی فرهنگ سازی می شد تا در این مجموعه کارهایی چون  آتش سوزی و یادگاری نوشتن راه نیندازند.

منبع:آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “درخواست رضا مهدی‌زاده از مسئولان تئاترشهر”