free web hit counter

داستان فصل هفتم بازی تاج و تخت لو رفت

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 55
داستان فصل هفتم بازی تاج و تخت لو رفت

اکثر هنرمندان و منتقدین سریال بازی تاج و تخت را موفق ترین سریال سال های اخیر در امریکا می دانند و در تصدیق این ادعا به تازگی این مجموعه اکثر جوایز امی را از آن خود کرد.

اکثر هنرمندان و منتقدین سریال «بازی تاج و تخت» را موفق ترین سریال سال های اخیر در امریکا می دانند و در تصدیق این ادعا به تازگی این مجموعه اکثر جوایز امی را از آن خود کرد و به همین روند هم ادامه می دهد که این شهرت باعث شده که لو رفتن داستان و یا قسمت هایی از این سریال های جنجالی شود.

داستان فصل هفتم بازی تاج و تخت لو رفت

پس از پایان فصل ششم این سریال، همه چشم ها منتظر شروع فیلمبرداری و پخش فصل هفتم و به گفته رسانه ها فصل آخر این سریال بود که یکی از جاسوسان سینمایی به تازگی عکس هایی از فیلمبرداری فصل هفتم را منتشر نموده است.

در این تصاویر مشخص شده که بخش هایی از فیلمبرداری فصل هفتم این سریال در جزیره ای متعلق به ایالت باسک اسپانیا در حال فیلمبرداری است.

طبق عکس های منتشر شده مشخص است که امیلی کلارک در نقش “دَنریس” و کیت هرینگتون در نقش “جان اسنو” باز هم در کنار یکدیگر و در فصل هفتم به ایفای نقش می پردازند.

داستان فصل هفتم بازی تاج و تخت لو رفت

بر اساس این عکس ها می توان حدس زد این دو شخصیت که در فصل دوم از یکدیگر جدا شده بودند در این فصل باز هم به یکدیگر می رسند. شاید ائتلاف آنها به سقوط ملکه سرسی یا وایت واکر منجر شود. به نظر می رسد دنریس در این فصل به دیدار جان اسنو رفته و برای متحد شدن پیشنهاد می دهد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “داستان فصل هفتم بازی تاج و تخت لو رفت”