free web hit counter

خواننده مشهور زندانی خواهد شد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 226
خواننده مشهور زندانی خواهد شد

خبر زندانی شدن جاستین تیمبرلیک خواننده پرآوازه و محبوب آمریکا، شبکه‌های اجتماعی و صفحات وب را تکان داده است این خواننده مشهور باید در انتظار حکم نهایی اش باشد.

جاستین که از طرفداران سرسخت هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است، پس از گرفتن یک عکس و فیلم سلفی در کنار یکی از صندوق های رای، به ۳۰ روز زندان محکوم شد.

در واقع زادگاه جاستین تیمبرلیک ممفیس در ایالت تنسی می‌باشد بنابراین او برای رأی دادن پیش از موعد بیش از ۱۷۰۰کیلومتر را از لس آنجلس به مقصد ممفیس سفر کرد. این خواننده جوان برای نشان دادن رأی خودش به ۳۷ میلیون نفر از طرفدارانش، از خودش عکس و فیلمی را در حال رأی دادن در کنار یکی از صندوق های رأی گیری منتشر کرد. او در این فیلم بیان کرده است: هی شما! من برای زودتر رأی دادن از لس آنجلس تا ممفیس سفر کردم. اما برای شما هیچ بهانه ای برای رأی ندادن وجود ندارد. پس همگی شما را روز ۸ نوامبر ملاقات خواهم کرد. البته تا اینجا مشکلی ندارد؛

به دلیل قانون امنیتی ممنوعیت هر گونه تصویربرداری از مراکز و مکان هایی که رأی گیری در آنها انجام می شود، این خواننده به دردسر افتاده است و به ۳۰ روز زندان محکوم شده است. این قانون با هدف جلوگیری از تقلب در انتخابات یا مزاحمت با افشای اطلاعات محرمانه به تصویب رسیده است. به هر حال قانون مشهور و غیرمشهور نمی شناسد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خواننده مشهور زندانی خواهد شد”