free web hit counter

خبری از شهرزاد در اینستاگرام ترانه علیدوستی

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 288
خبری از شهرزاد در اینستاگرام ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده که در فصل اول سریال شهرزاد خوش درخشید خبر از ساخت فصل دوم شهرزاد و پخش شدن آن را داد که جزئیات این خبر ویژه را در ادامه مطلب میتوانید مشاهده و بخوانید.

ترانه علیدوستی بازیگر مجموعه «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی خبر از نزدیک بودن شروع فیلمبرداری فصل دوم این سریال داد.علیدوستی با انتشار متنی در اینستاگرام اعلام کرد زمان شروع فیلمبرداری فصل دوم خیلی نزدیک است.

او نوشت: «به فیلمبرداری فصل دوم سریال «شهرزاد» بسیار نزدیک هستیم. از پیگیری صمیمانه همه شما ممنونیم و مهربانیتان را فراموش نمی‌کنیم. تمام تلاشمان این است که فروردین ۹۶ قسمت اول فصل دوم دست شما باشد.»

خبری از شهرزاد در اینستاگرام ترانه علیدوستی

اخبار هنرمندان و خبر ساخت فصل دوم سریال شهرزاد

علیدوستی در حالی این متن را منتشر کرده که در روزهای اخیر خبرهایی در مورد توقف تولید سریال انتشار یافته بود. البته این خبر از سوی سرمایه‌گذار فیلم رد شد و او اعلام کرد مانعی برای ادامه راه «شهرزاد» وجود ندارد. فصل نخست این سریال با استقبال گسترده از سوی مخاطبان در شبکه نمایش خانگی روبرو شد.فصل نخست سریال شهرزاد با استقبال فراوان مخاطبان همراه بود که شروع فصل دوم این سریال را برای تهیه کنندگان و حسن فتحی سخت تر کرده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خبری از شهرزاد در اینستاگرام ترانه علیدوستی”