free web hit counter

خبر رسانی جنجالی وین دیزل

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 1039
خبر رسانی جنجالی وین دیزل

بازیگر سری فیلم های سریع و خشن در خبرهایی که در صفحه شخصی اش منتشر می کند این بار درباره شخصیت ابرقهرمانانه اش اطلاعاتی جدید داد.

وین دیزل که با پروژه نگهبانان کهکشان همکاری دارد، این موضوع محرمانه را فاش کرده است.این قهرمان اکشن مجموعه فیلم «سریع و آتشی»، در اینستاگرام خود خبر از حضور کاراکترهای نگهبانان کهکشان در آونجرز تازه سینما داده است.

البته دیزل هیچ توضیحی در باره نوع حضور همکاران این فیلم خود، در اکشن ابرقهرمانانه آونجرز نداده است.با وجود این، اعلام این خبر جنجالی توسط وین دیزل سروصدا و جنجال زیادی در رسانه های گروهی و سینما دوستان به راه انداخته است.

خبر رسانی جنجالی وین دیزل

تهیه کنندگان قسمت تازه آونجرز در کمپانی والت دیزنی و شرکت فیلم سازی مارول، هنوز در این رابطه اظهار نظری نکرده اند.

تحلیل گران سینمایی می گویند ادغام کاراکترهای نگهبانان کهکشان در ماجراجویی های کمیک استریپی ابرقهرمانان آونجرز ، باعث خلق اثری غیرمتعارف و جنجالی خواهد شد.

به نوشته ورایتی ، در نگهبانان کهکشان چند کاراکتر با قدرت های بسیار بالا، به مقابله با موجودات شرور داستان فیلم می پردازند. وین دیزل در این فیلم صدای خود را به کاراکتری قرض می دهد، که یک درخت کهنسال متحرک و پرحرف است.

خبر رسانی جنجالی وین دیزل

در مجموعه فیلم آونجرز ابرقهرمانان معروف شرکت مارول، در کنار هم قرار می گیرند تا با یک دشمن مشترک مبارزه کنند.

وین دیزل (به انگلیسی : Vin Diesel) (زاده ۱۸ ژوئیه ۱۹۶۷) بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و تهیه‌ کننده آمریکایی است. از معروف‌ ترین فیلم‌ های او می‌ توان به سری فیلم‌ های سریع و خشمگین ، ریدیک و تریپل اکس اشاره کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خبر رسانی جنجالی وین دیزل”