free web hit counter

حواشی نگار عابدی بازیگر سریال دودکش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 305
حواشی نگار عابدی بازیگر سریال دودکش

حواشی نگار عابدی بازیگر سریال دودکش

در این مطلب از آناپیک اطلاعاتی را درباره زندگی بازیگری که در این روز ها شاهد پخش شدن کارهای جالب و طنز آن از تلوزیون می باشیم یعنی نگار عابدی صحبت نموده و مصاحبه کوتاهی از زبان خود ایشان را باهم مطالعه می نماییم.

نگار عابدی بازیگر زن ایرانی می باشد که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ‌التحصیل شده است. نگار عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی آغاز به تحصیل نمود ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری در یکی از مجلات و ثبت‌نام در آن کلاس به سمت بازیگری کشیده شد. فعالیت اصلی وی تئاتر است و در نمایش‌هایی چون «بازگشت به خان نخست» به کارگردانی محمد رضایی‌راد و «آندرانیک» به کارگردانی حمید پورآذری ایفای نقش نموده‌است. وی در فیلم‌های کوتاهی چون «هدیه» و «خط مستقیم یک دایره» بازی نموده است. عابدی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۷ و با فیلم مانا آغاز کرد.

  نگار عابدی, سریال دودکش,بازیگران زن, هدایت هاشمی نگار عابدی و پیچیدگی‌های زندگی خصوصی اش وقتی با فردی مانند نگار عابدی همكلام می‌شوم از هم‌صحبتی با او سر ذوق می‌آیم چراكه با سرخوشی و صداقت خاصی، بدون نقاب از خودش می‌گوید.

 سال‌هاست كه ما عادت نمودیم خودمان را پشت نقابی از كلمات و رفتارهای غیرواقعی پنهان كنیم و چهره واقعی‌مان را به دیگران نشان ندهیم. حال نكته جالب اینجا است كه پدیده نقاب زدن در بین چهره‌های سرشناس ما بیشتر رواج دارد و بسیاری از سلبریتی‌ها ترجیح می‌دهند تصویری كه از خود به مخاطب نشان می‌دهند متفاوت‌تر از تصویر واقعی‌شان باشد، شاید به همین خاطر می باشد که وقتی با فردی مانند نگار عابدی همكلام می‌شوم از هم‌صحبتی با او سر ذوق می‌آیم چراكه با سرخوشی و صداقت خاصی، بدون نقاب از خودش می‌گوید؛ از اینكه در طول سال‌ها تلاش كرده مسیر درست و سالمی را در عرصه بازیگری طی كند و حواسش به پله‌هایی كه در آن قدم گذاشته بوده و تاوان این سلامت را هم با دیر دیده شدن داده است اما او از این موضوع ناراحت نیست چون معتقد است در این شرایط حداقل به جایی كه در آن ایستاده، مطمئن است.

 نگار عابدی, سریال دودکش,بازیگران زن, هدایت هاشمی
نگار عابدی به معضلی كه این روزها برخی از بازیگران زن به آن دچار شده‌اند اشاره نمود و گفت، نباید بازیگران زن ما از تشكیل خانواده و مادر شدن به خاطر ترس از دست دادن جایگاه شغلی‌شان بهراسند و به آن تن ندهند چراكه هیچ چیزی به اندازه داشتن یك خانواده سالم و شیرین نمی باشد. نگار از ماجرای جدایی از همسرش هدایت هاشمی گفت و اینكه بعد از جدایی ترجیح داد مدتی را به خاطر دخترش با خانواده‌اش زندگی نماید. او نه از جدایی‌اش یك كابوس شوم ساخت نه اینكه این موضوع را پنهان نمود؛ سر بسته اما با صداقت به این نكته اشاره كرد كه گاهی افراد در زندگی‌شان تصمیم می‌گیرند مسیرهای جداگانه‌ای را انتخاب نمایند و باید به این تصمیم احترام گذاشت.

 نگار عابدی, سریال دودکش,بازیگران زن, هدایت هاشمی

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حواشی نگار عابدی بازیگر سریال دودکش”