free web hit counter

حواشی مهناز افشار با پدر شوهرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1175
حواشی مهناز افشار با پدر شوهرش

حواشی مهناز افشار با پدر شوهرش

در این مطلب، برای شما بخشی از صحبت های و حواشی مهناز افشار را آماده کرده ایم که در آن وی از همسر و پدر همسرش صحبت می کند…

مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، در سومین دهه بازیگری اش مجموعه ای از تجربه های متدوال، متفاوت و جسورانه را در کارنامه خود دارد. بازیگر چهره ای که بعد از مادر شدن با گزیده کاری، نقطه عطفی را ثبت نمود.

 مهناز افشار ,  حواشی مهناز افشار ,  همسر مهناز افشار ,  اخبار جنجالی بازیگران

مهناز افشار در بخشی از صحبت های خود گفته است: این اولین باریست که می خواهم با شما درباره ازدواجم صحبت کنم؛ روزگاری در این مملکت مردم برای هم آرزوی خوشبختی می کردند و می گفتند: ان شاالله خوشبخت شوید، تا ما هم خوشبخت بشویم. اما امروز متاسفانه همه چیز برعکس شده است و می گویند دیگری بدبخت گردد ولی ما خوشبخت! من برای ازدواج تنها به این موضوع فکر می کردم که همسرم چگونه آدمی می باشد؟ و آیا می توانم او را دوست داشته باشم یا خیر؟ ازدواج من به شکلی بود که به دیگران اجازه می داد، پرسش هایی داشته باشند، چون خودم هم از یکسری از مسائل شوکه شدم. در حقیقت اسمی پشت این ازدواج بود که به شخصه خاطره خوشی از آن نداشتم و برای من، یادآور بسته شدن مجله رویش با عکس خودم روی آن مجله بود.

 حواشی مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

 مهناز افشار ,  حواشی مهناز افشار ,  همسر مهناز افشار ,  اخبار جنجالی بازیگران

اما ملاک بنده این چیزها نبود بلکه خود این آدم بود، بزرگترین حسن همسر من متانت و سکوت اش در مقابل همه حرف ها می باشد و من از او یاد گرفتم در مورد هر حرفی که پشت سر ما زده می شود، سکوت کنم. شاید گاهی این سکوت اشتباه بوده است اما زندگی شخصی هر فردی برای خودش می باشد و دیگران نباید در آن دخالت کنند. شاید اگر من به جای همسرم بودم، با همه آن حواشی نمی توانستم اینقدر خوب باشم. همسر من در مقابل تمام تهمت هایی که به او زدند از اختلاس تا شیر خشک و … سکوت نمود. و تنها دوبار به احترام من نامه داد. من برای اولین بار و آخرین بار می خواهم بگویم اگر مطلبی را که در سایت ها می خوانید، باور می نمایید، پس باید تکذیبیه آن را هم باور کنید. مردم باید هر اتهامی را با ارائه مدرک باور کنند، نه اینکه صرف اینکه هر تهمتی زده شد بگوییم ثابت کن، دروغ می باشد!! خیر آن ها هم باید ادعایشان را ثابت نمایند.  

 مهناز افشار ,  حواشی مهناز افشار ,  همسر مهناز افشار ,  اخبار جنجالی بازیگران

اگر که تکذیبیه را باور نمی کنید پس مطلب را هم نباید باور کنید. اگر هر زمانی این اتهام ها ثابت گردید، من هم به شکل قانونی پا به پای مردم، در دادگاه، حقوق تضییع شده را پس خواهم گرفت.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حواشی مهناز افشار با پدر شوهرش”