free web hit counter

حضور حیایی در طنز اجتماعی ناردون

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 425
حضور حیایی در طنز اجتماعی ناردون

حضور حیایی در طنز اجتماعی ناردون

در این گزارش از آناپیک می خواهیم درباره امین حیایی بازیگر اخراجی‌ها که مشغول کار در «ناردون» یک کار طنز اجتماعی است سخن بگوییم.

امین حیایی از جمله بازیگرانی می باشد که در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی – سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز نمود. در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم «براده‌های خورشید» شد. وی در اولین نقش آفرینی اش به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم «سیب سرخ حوا» (۱۳۷۸) چندان موفق نبود. او در سال ۱۳۸۱ با بازی در شش فیلم: مزاحم، مانی و ندا، مونس، اثیری، رز زرد و بوی بهشت روی پرده سینماهای تهران رفت و از این حیث رکورددار بود. حیایی همچنین تا به حال در چهار فیلم هتل کارتن، دست‌های آلوده، مزاحم و تله از ساخته‌های سیروس الوند به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در سال ۱۳۸۶ برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم شب شد.

امین حیایی,ناردون,ثریا قاسمی

امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون که به زودی فیلم سینمایی «ناردون» با بازی او روی پرده سینماها به نمایش درمی‌آید، وی در خصوص این فیلم گفت: «ناردون» یک کار طنز اجتماعی می باشد که من امیدوارم مردم عزیز آن را دوست داشته باشند.

وی ادامه داد: در واقع «ناردون» یک طنز روستایی خیلی شیرین و آبرومند است و من افتخار می کنم که در این پروژه حضور داشتم.

امین حیایی,ناردون,ثریا قاسمی

گفتنی است؛ «ناردون» آخرین ساخته فریدون حسن‌پور کارگردان سینما محسوب می شود که پیش از این تجربه کارگردانی چند فیلم سینمایی از جمله «من و زیبا»، «پای پیاده»، «نشانی»، «وقتی همه خواب بودند» و «مزرعه آفتابگردان» را در کارنامه کاری خود دارد.

امین حیایی,ناردون,ثریا قاسمی

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حضور حیایی در طنز اجتماعی ناردون”