free web hit counter

حسرتی که به دل داریوش ارجمند مانده

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 150
حسرتی که به دل داریوش ارجمند مانده

حسرتی که به دل داریوش ارجمند مانده

در این گزارش از آنا پیک می خواهیم مصاحبه کوتاهی که از داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلوزیون ایران در تماشاخانه همای سعادت جمعه شب انجام شده است را بیاوریم و از حسرت های این بازیگر مطلع شویم.

به گزارش روابط عمومی نمایش، تماشاخانه «همای سعادت» جمعه‌شب میزبان هنرمندانی مانند محسن قاضی مرادی، مهوش وقاری، مهناز انصاریان، معصومه کریمی، مسعود آب پرور،کامبیز بنان، مهین نویدی، بهاره توسلی و علی شیرازی (استاد تجسمی) بود.

   داریوش ارجمند, مالک اشتر, اخبار داریوش ارجمند
داریوش ارجمند، در افتتاحیه این نمایش بیان نمود: فرحمرزی از استادان برجسته گریم می باشد و خوشحالم که از حیطه قلم به حوزه قدم هم قدم گذاشته است، این تئاتر قصه یگانه‌ای دارد و شاید بتوان گفت که اثر منحصربه‌فردی است که حرف‌های متفاوتی برای گفتن دارد.

 داریوش ارجمند, مالک اشتر, اخبار داریوش ارجمند

بازیگر نقش ماندگار مالک اشتر افزود: تئاتر مادر هنرهای نمایشی جهان است و من خوشحالم که از دل تئاتر بیرون آمدم و آرزو دارم که به صحنه برگردم .

وی  بیان نمود کرد: سال‌هاست حسرت‌به‌دل سالنی هستم تا تئاترم را در آن اجرا کنم، خوشحالم که سالن‌های کوچکی مثل «همای سعادت» به همت علاقه‌مندان تئاتر به وجود آمده تا جوانان مشتاق را دور خودشان جمع نمایند و با ما از چیزهایی سخن بگویند که نمی‌دانیم یا نمی‌بینیم؛ باید بگویم که از مدیران این سالن‌ها سپاسگزارم که چنین امکانی را فراهم کردند تا هنر نمایش تداوم در آن شکل بگیرد.

ارجمند گفت: «کارت دعوتی برای افتتاحیه من» اثر متفاوتی می باشد که توانسته با کمک گرفتن از یک بیت حافظ که از مدرن‌ترین شاعران ایران است و همچنین هنر تجسمی، شوری به پا کند.

 داریوش ارجمند, مالک اشتر, اخبار داریوش ارجمند

وی افزود: معتقدم در رابطه بافرهنگ عرفانی و تبیین  نگاه بزرگان این سرزمین به نسل‌های جدید تلاش‌های کافی صورت نگرفته، ما به دنبال چرایی جهان نیستیم، غافل از اینکه اگر چرایی جهان راندانیم چگونه زیستن را نخواهیم آموخت.

ارجمند گفت: نوید فرحمرزی در دومین اثر نمایشی‌اش تلاش می‌کند، از چرایی‌های جهان  سخن بگوید  و مخاطبانش را با چگونگی نگاهش به دنیا آشنا نماید.

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حسرتی که به دل داریوش ارجمند مانده”