free web hit counter

حاشیه های جدایی مهناز افشار از نمایی نزدیک تر

مجموعه: عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1372
حاشیه های جدایی مهناز افشار از نمایی نزدیک تر

حاشیه های جدایی مهناز افشار از نمایی نزدیک تر

مهناز افشار در آخرین مورد از دردسرهای ازدواجش با پسر معاون مطبوعاتی پیشین وزارت ارشاد به مطلبی که در یک روزنامه منتشر شده بود، واکنش نشان داد.
یاسین رامین همسر مهناز افشار و پسر محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی پیشین وزارت ارشاد می باشد. روزنامه اعتماد شنبه مطلبی با عنوان «بدهی هشت میلیارد تومانی و تصاحب یک شرکت دارویی توسط یک آقازاده» منتشر نمود که در آن از فردی با نام «ی.ر» به عنوان متهم یک پرونده در سازمان هلال احمر نام برده بود.

 مهناز افشار , طلاق مهناز افشار , حاشیه های مهناز افشار , یاسین رامین
پس از آن بود که مهناز افشار با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داد. او در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «یک هفته فرصت می‌دهم ادعاها و قصه‌هایتان را ثابت نمایید بعد از آن نوبت من است.»
این بود که روزنامه اعتماد در شماره یکشنبه ۲۳ خرداد پاسخ مهناز افشار را منتشر کرد:
« پيرو گزارش روز شنبه روزنامه اعتماد به نقل از پايگاه خبری جماران در صفحه سه با تيتر «بدهي هشت ميليارد تومانی و تصاحب يك شركت دارويی توسط يك آقازاده» مهناز افشار توضيحاتي را در مورد اين پرونده به روزنامه اعتماد ارايه نمود كه متن اين توضيحات در راستاي وظيفه اطلاع‌رسانی و بدون هيچ‌گونه دخل و تصرفی در ادامه می آيد : هرچقدر سكوت  می كنم گستاخ‌تر می شوند،هزار و يك ادعا و تهمت رنگارنگ دارند اما برای قصه‌هایشان يك مدرك كوچك هم ندارند. اينها حتی تصوير فرد ديگری را به جای همسرم منتشر می نمایند، نام درست او را نمي‌دانند و در متن خبرهای دروغين‌شان از نام و تصوير اشتباه استفاده می كنند و مردم را گمراه می كنند. بعد ادعا دارند خبرهایشان موثق است. از اين خيالپردازان می خواهم ظرف يك هفته اگر مدركی دارند منتشر نمایند تا من نيز آگاه و همراه آنها شوم و گرنه پس از يك هفته بدون هيچ شوخی و مدارايی اين‌بار سكوت نخواهم كرد و هر خبر كذب و دروغی را تا حكم نهايی دادگاه دنبال و اعاده حيثيت خواهم كرد.

 مهناز افشار , طلاق مهناز افشار , حاشیه های مهناز افشار , یاسین رامین
پيرو خبر منتشر شده در روزنامه اعتماد من نيز منتظر حكم دادگاه هستم تا يك‌بار برای هميشه تكليف اين اخبار مشخص شود و همچنين شكايات جديدي را عليه خيالپردازان مطرح و تا انتها آن را پيگير خواهم بود. اينجانب مهناز افشار همه را به چالش باور نكردن اخبار فاقد سند و مدرك و شنيدن صداي وجدان‌شان دعوت مي‌نمایم.»
اما ماجرا به همین جا ختم نشد و مهناز افشار با انتشار مطلب دیگری در توئیتر از تفاوت دیدگاهش با محمدعلی رامین نوشت:
«برای این تصویر توسط آقای رامین معلوم‌الحال خطاب شدم و مجله رویش توقیف شد. همان فردی که من را به خاطرش محکوم می‌کنید.»

 مهناز افشار , طلاق مهناز افشار , حاشیه های مهناز افشار , یاسین رامین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حاشیه های جدایی مهناز افشار از نمایی نزدیک تر”