free web hit counter

جولیا رابرتز در یک فیلم درام واقعی

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 296
جولیا رابرتز در یک فیلم درام واقعی

جولیا رابرتز بازیگر اسکار گرفته سینما که سابقه خوبی در رابطه با درام های واقعی دارد ، در «تو را به دست می آورم» بازی می کند که به زودی در سینماهای آمریکا و جهان اکران خواهد شد.

داستان این فیلم که در باره حسادت و انتقام است، برگرفته از یک ماجرای تلخ واقعی است که یکی از هنرپیشه های معروف آن جولیا رابرتز بازیگر برنده جایزه اسکار است.

فیلم نامه اقتباسی فیلم با نگاهی به داستان نوول پرسر و صدای تو را به دست می آورم اثر سام رول و کلی پیترز نوشته می شود. با آن که این نوول تا چند هفته دیگر روی پیش خوان کتاب فروشی ها قرار می گیرد ، اما توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

نقدهای منتقدان ادبی نه تنها توجه اهالی کتاب خوان، که صنعت سینما و تهیه کنندگان آن را نیز به خود جلب کرده است. داستان نوول در باره زندگی کلی پیترز در کالیفرنیا و مسائل و مشکلات او به عنوان یک معلم در مدرسه است.

در عین حال، این خانم در منزل هم باید با دختر دبیرستانی خود سروکله بزند. مجموعه شرایط، کاراکتر محوری داستان را به سمت یک تصمیم گیری مهم می برد.

جولیا رابرتز که قرار است نقش پیترز را در مقابل دوربین بازی کند، این روزها در حال تحقیق در باره کاراکتر اوست. پیترز به جرم چند اتهام ، حتی بازداشت هم شد و مورد بازجویی قرار گرفت. دعوای حقوقی او با مادر یکی از دانش آموزانش ، ۵ سال طول کشید.

به نوشته هالیوود ریپورتر ، هنوز فیلم نامه نویسی برای نگارش فیلم نامه اقتباسی تو را به دست می آورم انتخاب نشده است. رابرتز امیدوار است بتواند نظر مساعد یکی از کمپانی های بزرگ فیلم سازی را برای سرمایه گذاری بر روی این فیلم جلب کند. این بازیگر یک دهه قبل برای بازی در نقش یک کاراکتر واقعی در «ارین براکویچ»، موفق به دریافت جایزه اسکار شد.

جولیا رابرتز (به انگلیسی: Julia Roberts) (زادهٔ ۲۸ اکتبر ۱۹۶۷) هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مُد است.

او بخاطر بازی در فیلم کمدی عاشقانه زن زیبا در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود ساخت و فروش فیلم زن زیبا ۴۶۴ میلیون دلار درآمد را به دنبال داشت.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جولیا رابرتز در یک فیلم درام واقعی”