free web hit counter

جنیفر لارنس در نقش همسر رمان‌نویس

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 124
جنیفر لارنس در نقش همسر رمان‌نویس

هنرپیشه اسکاری هالیوود در پروژه جدیدش، قرار است نقش همسر «اف. اسکات فیتزجرالد» نویسنده رمان را ایفا کند که شهرت زیادی داشته و جنیفر لارنس به بازیگران این فیلم اضافه شده است.

ران هوارد فیلمی را براساس داستان زندگی «زلدا فیتزجرالد» و رابطه عاشقانه‌اش با «اف. اسکات فیتزجرالد» رمان‌نویس مشهور می‌سازد و نقش اصلی آن را «جنیفر لارنس» ایفا خواهد کرد.

این فیلم براساس کتاب پرفروش «نانسی میلفورد» که به زندگینامه‌ «زلدا» پرداخته، ساخته می‌شود. «زلدا» که خود داستان‌نویس، نقاش و شاعر بود، یکی از منابع الهام «اسکات فیتزجرالد» محسوب می‌شد.

«اسکات» شخصیت «نیکل دایور» در رمان «لطیف است شب» را با الهام از او خلق کرد. در رمان «زیبا و ملعون» نیز به خوبی می‌توان تاثیر زندگی زناشویی این نویسنده و «زلدا» را مشاهده کرد. «زلدا فیتزجرالد» بعدها به شیزوفرنی مبتلا، در آسایشگاه بستری شد و در حادثه آتش‌سوزی در همانجا درگذشت.

نام فیلم جدید بازیگر مجموعه سینمایی «بازی بقا» که به زندگی زناشویی این دو چهره ادبی و هنری می‌پردازد، «زلدا» است و «اما فراست» متن فیلمنامه آن را به نگارش درآورده است.

این فیلم قرار است به این سوال پاسخ دهد که آیا وجود عشق بین دو نیروی خلاق همپایه ممکن است. اسکارلت جوهانسون نیز در فیلم دیگری که «زیبا و ملعون» نامگذاری شده، ‌نقش «زلدا فیتزجرالد» را بازی می‌کند.

جنیفر لارنس (به انگلیسی: Jennifer Shrader Lawrence) (متولد: ۱۵ اوت ۱۹۹۰) بازیگر آمریکایی است. اولین نقش بزرگ وی با حضور در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» رقم خورد. سپس در فیلم‌هایی چون دشت سوزان و زمستان استخوان‌سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد و برای اولین بار توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود. در زمان نامزدی‌اش برای دریافت این جایزه، وی دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان‌ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جنیفر لارنس در نقش همسر رمان‌نویس”