free web hit counter

جنجال در عروسی در تدارک اکران

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 143
جنجال در عروسی در تدارک اکران

جنجال در عروسی فیلمی به کارگردانی سید رضا خطیبی است که این روزها برای اکران آماده می‌شود و در آن بازیگران مطرح و مشهوری به ایفای نقش پرداخته اند.

سید رضا خطیبی نویسنده و کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت اکران «جنجال در عروسی» گفت: هم اکنون در حال آماده سازی تبلیغات این فیلم هستیم و در واقع پیش زمینه‌های اکران را فراهم می‌کنیم اما نمی‌توانم به زمان قطعی آن اشاره کنم.

«جنجال در عروسی» به نویسندگی و کارگردانی سیدرضا خطیبی و تهیه کنندگی محمد احمدی است که بازیگرانی چون علیرضا خمسه، میر طاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمدرضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری‌زاده، علیرضا حائری‌زاده، سعید خبیری، محمد جواد رسایی، امیرحسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادوئی و علی کاظمی نقش آفرینی می‌کنند.

در قصه این فیلم آمده: در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی‌دهند و آن ها را به کلبه‌‎ای در انتهای باغ تبعید می‌کنند بچه‌ها متوجه می‌شوند برگزار کنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند اما تصمیم می‌گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجرا است.

همچنین حریم نام فیلمی ایرانی در ژانر وحشت به کارگردانی سیدرضا خطیبی سرابی است، که در سال ۱۳۸۸ اکران عمومی شد .

کشتار عجیبی در یکی از جنگل های شمال ایران به وقوع پیوسته است . یک افسر پلیس ( با بازی حمید فرخ نژاد به همراه مامور پلیس محلی (با بازی عنایت شفیعی ) به منطقه فوق اعزام میشوند تا از راز قتل توریست های امریکایی پرده بردارند اما …

امیدواریم از خواندن خبر اکران فیلم جنجال در عروسی در سایت آناپیک نهایت رضایت را داشته باشید و از بخش های اخبار سینما و تلویزیون هم دیدن بفرمایید.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جنجال در عروسی در تدارک اکران”