free web hit counter

جناب خان به تنهایی سه نفر است

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 646
جناب خان به تنهایی سه نفر است

جناب خان شخصیت تلویزیونی که اولین بار در شبکه نسیم و برنامه خندوانه وارد قاب تلویزیون شد و از آن روز بر میزان محبوبیتش هر روز اضافه میشد و حالا زمینه آشنایی بیشتر با این شخصیت فراهم شده که در آناپیک به این موضوع پرداختیم.

صداپیشگی عروسک «جناب خان» به عهده محمد بحرانی و عروسک گردانی به‌ عهده مهدی برقعی و حامد ذبیحی است.عروسک گردان‌ ها و صداپیشه در محلی جدا از هم حضور دارند.

جناب‌خان به تنهایی سه نفر است

جناب خان در خندوانه و عکس های جدید او

یک عروسک گردان در جایگاهی زیر صندلی‌ های تماشاگران حرکت دست‌ های جناب خان و عروسک گردان دیگر یک پله بالاتر حرکت سر و بدن را به‌ عهده دارند.

صداپیشه جناب خان در این‌باره گفت: میکروفون مقابل من قرار دارد و باید حرکت عروسک را روی مونیتور مقابل خودم ببینم. در حالت کلی هم باید به قصه فکر کنم و گاهی حتی به برخی از حرکت‌های دو عروسک‌گردان نیز صدایی را اضافه می‌کنم.

جناب خان شخصیتی عروسکی است که ابتدا در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش جنوبی و سپس در سری دوم و سوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد.صدا پیشگی این عروسک به عهده محمد بحرانی و عروسک گردانی بر عهده مهدی برقعی و حامد ذبیحی می‌ باشد.

جناب‌خان کیست

اخبار تلویزیون و سینما و جدیدترین خبرها از  خندوانه

ابتدا قرار بود جناب خان به عنوان استدآپ کمدین در برنامه حاضر شود، اما رفته رفته عضو ثابتی از برنامه «خندوانه» شد. در هنگام اجرای برنامه عروسک گردان ها و صداپیشه در محلی جدا از هم هستند.

جناب خان علاقه زیادی به خواندن ترانه‌های بندری دارد و او فوتبالیست ها و خواننده ها را بسیار دوست دارد. او لبو فروشی را از کودکی آغاز کرده و از بیست سالگی عاشق دختری به نام احلام شده و طی این مدت هر هفته با خانواده به خواستگاری احلام می‌رود و هربار به دلیلی جواب منفی می‌گیرد. او با فروش لبو توانسته ثروت زیادی به دست آورد. او اصطلاحاتی برای خود دارد که بعضی از آنها عبارتند از: “میام براتا”، “هه هه و…” .از خصوصیات بارز جناب خان می‌توان به بیان مشکلات مردم ایران و خوزستان به زبان طنز اشاره کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جناب خان به تنهایی سه نفر است”