free web hit counter

جشن تولد دختر آسمانی مهراب قاسم خانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 1070
جشن تولد دختر آسمانی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی نویسنده و طنزپرداز مشهور سینما و تلویزیون کشورمان در جدیدترین عکس منتشر شده در صفحه شخصی اش به جشن تولد دختر آسمانی اش پرداخته است !!!

مهراب قاسمخانی به همراه خانواده در مراسم جشن تولد دختر جدیدش، سارا عبدالملکی.

جشن تولد دختر آسمانی محراب قاسم خانی

جدیدترین عکس های بازیگران مرد و مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی در اینستاگرامش نوشت :

من یه دختر داشتم،یه دختر دیگه هم یهو از آسمون برام رسید … تولدت مبارت سارای قهرمان . جاتون هم خالی دیشب هم تولد بازی داشتیم.

مهراب قاسم‌خانی در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۵۰ در تهران به دنیا آمد. او طراح دکور و نویسنده می‌باشد. پس از پاورچین با شقایق دهقان ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسری است به نام نویان.

فعالیت جدی‌اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کارهای هنری‌اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌گردد. در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌های خود یاری رساندند.

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربندها را ببندیم یاری رساندند.

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌نویسان شبهای برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند.

کار بعدی او در تلویزیون نیز مجددا همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که نوروز۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال مسافران را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

یکی از موفق ترین کارهای مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد.

آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جشن تولد دختر آسمانی مهراب قاسم خانی”