free web hit counter

جرمی کلارکسون نباید اخراج می‏شد

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 112
جرمی کلارکسون نباید اخراج می‏شد

مجری برنامه تخت گاز شبکه بی بی سی، جرمی کلارکسون که در پی درگیری با یکی از مدیران اجرایی این شبکه اخراج شد برنامه ای جدید را آغاز کرده است و حالا بعد از گذشت مدتی مدیر سابق بی بی سی در مورد اخراج وی لب به سخن گشوده است.

رییس سابق بی بی سی می گوید استعداد خاص مجری محبوب بریتانیایی چیزی بود که بی بی سی نباید آن را از دست می داد.

به نقل از ایندپندنت، مارک تامپسون مدیر کل اسبق تلویزیون بی بی سی گفته که این شبکه نباید بعد از دعوایی که بین جرمی کلارکسون و یکی از تهیه کنندگان برنامه «تخت گاز» سر صحنه فیلمبرداری آن پیش آمد، کلارکسون را اخراج می کرد.

جرمی کلارکسون نباید اخراج می‏شد

تامپسون به ساندی تایمز گفت: «کلارکسون می تواند کسی باشد که شما عمیقا به او و کارهایش اعتراض داشته باشید و من این را به عنوان یک دوست می گویم. فکر نمی کنم مردم باید به همکاران شان مشت بزنند. اگر این کار را بکنند دوست و همکار نگه داشتن شان سخت می شود. اما به نظر من استعداد تند، خاطیانه و کمی خارج از کنترل او چیزی بود که بی بی سی نباید از دست می داد.»

او ادامه داد: «او با افرادی ارتباط برقرار می کرد که چیز جالب زیاد دیگری در بی بی سی نمی دیدند. این حقیقت که هیچ کس نمی توانست باور کند بی بی سی اجازه دهد «تخت گاز» از میان برود، چیزی بود که خیلی ها از داشتنش خوشحال بودند. من از تمام شدن آن حسرت می خورم.»

به فاصله کمی بعد از اینکه کلارکسون به خاطر مشت زدن به یکی از تهیه کنندگان سر یک ظرف غذای سرد از برنامه اخراج شد، جیمز می و ریچارد هموند هم آن را ترک کردند و دنبال یک شبکه دیگر گشتند. از سوی دیگر، بی بی سی مت له بلانک که تامپسون او را «جالب» می خواند را پیدا کرد و کریس مارتین، مجری رادیو۲ بی بی سی که نتوانست تاثیر مثبتی روی رییس سابق این شبکه بگذارد. او گفت: «کریس اوانز مجری خیلی خوبی است. نمی دانم او چرا سعی نکرد به جای کلارکسون از کریس اوانز تقلید کند.»

در همان مصاحبه، تامپسون همچنین به دفعات دیگری پرداخت که مجبور شد با خبرسازی های رسانه ای کلارکسون کنار بیاید و گفت: «کلارکسون وقتی روز تعطیل بود ناگهان به من زنگ زد. اولین کلماتی که از دهانش درآمدند این ها بودند: من معذرت خواهی نمی کنم. برایم مهم نیست حرف تو چیست. من معذرت خواهی نمی کنم. من هم به او گفتم که خب، چرا باید بخواهم معذرت خواهی کنی؟ که او هم گفت به گوردون براون، که آن موقع نخست وزیر بود گفته احمق اسکاتلندی یک چشم و به دردنخور. قبول کردیم به خاطر یک چشم خواندن او معذرت خواهی کند!»

در عین حال، کلارکسون کنار همکاران قدیمی اش در برنامه «تور بزرگ» در شبکه آمازون دوباره روی آنتن خواهد رفت. نخستین کلیپ از این برنامه که به زودی منتشر می شود، اخیرا بیرون داده شد.

جرمی کلارکسون (به انگلیسی: Jeremy Clarkson) (زاده ۱۱ آوریل ۱۹۶۰) تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی، مجری و روزنامه‌نگار بریتانیایی است که در زمینهٔ خودرو تخصص دارد. بیشتر شهرت او به خاطر مجموعهٔ تلویزیونی تخت گاز است که وی همراه با ریچارد هموند و جیمز می اجرا می‌کرد. این برنامه با حضور او و دیگر مجریان به پرپیننده‌ترین برنامه بی‌بی‌سی دو تبدیل شد و نیز با دوبله فارسی از بی‌بی‌سی فارسی پخش می‌شود. او ستون‌هایی برای روزنامه‌های ساندی تایمز و سان نیز می‌نویسد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جرمی کلارکسون نباید اخراج می‏شد”