free web hit counter

جدیدترین عکس های شهرزاد عبدالمجید

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 208
جدیدترین عکس های شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید که کارش را با تلویزیون و سریال های تلویزیونی شروع کرد و شهرتی زیادی کسب کرد این روزها فعالیت هنری اش فقط در عکس های اینستاگرامی اش دیده می شود.

شهرزاد عبدالمجید از قاب دوربین نیما مرادپور. مانتوی شهرزاد عبدالمجید باعث شد تا باز یادی کنیم از تمامی مادربزرگ های عزیز و مهربان. چه آنها که سفر کرده اند و چه آنهایی که هنوز روشنی بخش خانه ها هستند. ممنون شهرزاد خانم عبدالمجید بابت این یادآوری این نوستالژی!

جدیدترین عکس های شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید در اینستاگرامش نوشت :

من همیشه خوشحالم

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی در تهران به دنیا آمد و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود. وی دارای یک برادر و یک خواهر می‌باشد که عکس هایی از این بازیگر خوش سیما را در آناپیک قرار دادیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد…

عکس های شهرزاد عبدالمجید

جدیدترین عکس های شهرزاد عبدالمجید

بازی در فیلم سینمایی «ضیافت» به کارگردانی مسعود کیمیایی که سال ۷۴ اکران شد تنها تجربه سینمایی شهرزاد بود.

اما هر مقدار که عبدالمجید در سینما کم کار بوده در مجموعه های تلوزیونی خوش درخشیده ، بازی در سریال های در پناه تو ، خاکستر و باد ، فقط بخاطر تو ، معما ، تب سرد ، نرگس ، تهران پلاک ۱ ، ایستاده در آغاز ، شبي ديگر و عصر پاییزی گواهی بر این مدعاست.

شهرزاد عبدالمجید

عکس های جدید شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد تله فیلم های زیادی هم بازی کرده : تهتقاری ، ویلای پر ماجرا ، دم بافته ، به رنگ حضور ، ماهرخ ،نقش لیلی ، آغاز این صدا، سوگند، فرصتی دیگر شاید ، گاهی به پشت سر نگاه کن ، قصه های شیرین و فرهاد ، ثروت بزرگ ، سکانس آخر،عروسک شکسته، گل سرخی می میرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین عکس های شهرزاد عبدالمجید”