free web hit counter

جدیدترین عکس لادن مستوفی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1837
جدیدترین عکس لادن مستوفی

لادن مستوفی که به شیراز سفر کرده بود در حال بازگشت با دو کودک مشتاق برای عکس گرفتن با خودش رو به رو شد که باعث به وجود آمدن لحظه جالب و دیدنی شد.

لادن مستوفی و ماجرای دو کودکی که ایستگاهش را گرفته بودند و اجازه خروج از شیراز را به او نمی دادند تا اینکه با گرفتن دلشان رضا داد و قضیه ختم به خیر شد.

جدیدترین عکس لادن مستوفی

عکس های بازیگران زن و لادن مستوفی

لادن مستوفی در اینستاگرامش نوشت :

روز آخری که داشتیم از شیراز برمیگشتیم ، بدو بدو از آسانسور هتل اومدیم بیرون که سریع سوار بشیم بریم فرودگا … این دوتا کوچولوی مهربون یهو ما رو دیدن و کلی ذوق کردن ، داشتیم میومدیم بیرون که گفتن میشه عکس بگیریم ، گفتم باشه بگیریم عزیزم ، فقط خیلی دیرمون شده ، زود عکس بگیرین که ما باید بریم … پیرهن آبیه گفت ما که دوربین نداریم … خنده ام گرفت ، گفتم بیا با هم عکس میگیریم … ممنون مهمون نوازی و مهربونیه همه شیرازیای عزیز هستم … ولی به نمایندگیه همه ، شیرازیای جان ، عکس این دوتا مهربونو گذاشتم ، با این امید که شاید یه چوری به دستشون برسه …  خداحافظ شهر خوبیها.

لادن مستوفی (زاده تنکابن ۲۶ آبان ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی است. او همسر شهرام اسدی کارگردان و خواهر لاله مستوفی منشی صحنه سینمای ایران است. وی کار خود را با فیلم روز واقعه آغاز کرد و چند سال بعد پس از بازی در مجموعهٔ دوران سرکشی به شهرت رسید.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین عکس لادن مستوفی”