free web hit counter

جدیدترین عکس فاطمه معتمدآریا

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 41
جدیدترین عکس فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا که بازیگری کاربلد و مشهور در سینمای کشور است این روزها سخت درگیر پروژه های سینمایی جدید است که البته در این بین خنده های زیبای او در لنز دوربین ها ثبت شده.

آباجان جانِ سینما، کسی که شاید دقیقا در همین موقع ها مورد هجوم و هجمه برخی قرار گرفته بود این روزها قشنگ میخنده و داره راحت زندگی میکنه و هنری بازیگری خودش را به نمایش درمیاره.

جدیدترین عکس فاطمه معتمدآریا

عکس های فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا (زادهٔ ۷ آبان ۱۳۴۰ در تهران) یکی از بازیگران سینمای ایران است. او در فیلم‌ های کارگردانان بزرگ سینمای ایران چون بهرام بیضایی ، محسن مخملباف ، رخشان بنی‌ اعتماد و بهمن فرمان‌ آرا بازی کرده و بازی او بارها مورد توجه و تحسین قرار گرفته‌ است.

فاطمه معتمدآریا در هفتم آبان ماه ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمد. در سال ۱۳۵۳ وارد کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شد. در ۱۳۵۵ به عنوان هنرجوی هنر در دانشسرای هنر پذیرفته شد که در نهایت در سال ۱۳۵۸ فارغ‌ التحصیل شد. همزمان با گروه تئاتر دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا نیز همکاری می‌کرد در سال ۱۳۶۰ با احمد حامد ازدواج کرد که یک پسر به نام نریمان حاصل این ازدواج است.

شروع فعالیت وی در تلویزیون با عروسک‌گردانی مجموعه مدرسه موش‌ها در سال ۱۳۶۰ بود. متعاقب آن در سال ۱۳۶۲ به ضبط سریال «محله برو بیا» پرداخت و سرانجام با فیلم جدال در ۱۳۶۴ وارد سینمای حرفه‌ای شد. پس از آن و در سال ۱۳۶۵ به بازی در فیلمهای جهیزیه ای برای رباب، تحفه‌ها پرداخت.

فاطمه معتمدآریا

زندگینامه فاطمه معتمدآریا

در ۱۳۶۹ اولین مجموعه تلویزیونی خود تحت عنوان گل پامچال را بازی کرد. وی اولین زن عضو هیئت مدیره خانه سینما است.از نقش‌ آفرینی‌ های محبوب معتمدآریا باید به بازی‌ هایش در کنار ایرج طهماسب و حمید جبلی اشاره کرد. این سه نفر با همکاری در چندین فیلم از جمله کلاه قرمزی و پسرخاله، کلاه قرمزی و سروناز، دختر شیرینی فروش و یکی بود و یکی نبود و زیر درخت هلو یکی از موفق‌ ترین گروه‌ های هنری در سینمای ایران هستند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین عکس فاطمه معتمدآریا”