free web hit counter

جدیدترین عکس شبنم قلی خانی در اینستاگرام

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1790
جدیدترین عکس شبنم قلی خانی در اینستاگرام

شبنم قلی خانی بازیگر خوش نام سینما و تلویزیون که این روزها از استرالیا بازگشته و در حال ایفای نقش در سریالی تلویزیونی است عکسی از خود منتشر کرده که شما را دعوت به دیدن آن میکنیم.

عکسی جدید و زیبا از بازیگر سریال های تلویزیونی دهه ۸۰ ، شبنم قلی خانی :

جدیدترین عکس شبنم قلی خانی در اینستاگرام

عکس های بازیگران زن و جدیدترین عکس های شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌ خانی (زادهٔ ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر و کارگردان اهل ایران است که در تلویزیون، سینما و تئاتر فعالیت می‌ کند.

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌ شد. شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او مورد توجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد. او در نخستین مجموعه تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌ فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی‌ کرد و وارد عرصه کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌ است.

شبنم یک سال بعد در مجموعه تلویزیونی سال‌ های برف و بنفشه که از کانال‌های اروپا، آمریکا و آسیا پخش‌شد، ایفای نقش کرد. او به زودی با علیرضا افخمی آشناشد و در دو مجموعه تلویزیونی پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی وی درخشید. او به فاز دوم مجموعه تلویزیونی سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی پیوست و در این نقش نیز ایفای نقش کرد. پنج‌شنبه آخر ماه واپسین کار شبنم قلی‌خانی است که در سال ۱۳۹۰ ساخته‌شد. او هم‌ چنین دارای چندین جایزه و تقدیرنامه از جشنواره‌ های مختلف است.

پیشنهاد ما :

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین عکس شبنم قلی خانی در اینستاگرام”