free web hit counter

جدیدترین عکس بیانسه خواننده معروف

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 820
جدیدترین عکس بیانسه خواننده معروف

بیانسه ( Beyoncé ) خواننده معروف پاپ که شهرت زیادی در بین خواننده های مطرح جهان دارد در جدیدترین عکسش با ژستی خاص و عینک عجیبش در قاب دوربین عکاسان قرار گرفته است.

اگر شما هم فکر می کردید «بیانسه» با این همه جذابیت حتما متولدی این ماه است سخت در اشتباه بوده اید ، هفته گذشته تولد این ستاره محبوب بود که کم هم حاشیه نداشته است.

بیانسه جیزل نولز-کارتر (به انگلیسی: Beyoncé Giselle Knowles) (زاده ۴ سپتامبر ۱۹۸۱) ، خواننده ، ترانه‌ سرا و هنرپیشه آمریکایی است. او در هوستون، تگزاس به دنیا آمد و از کودکی در مسابقات مختلف خوانندگی و رقص شرکت کرد و در اواخر دهه ۱۹۹۰ به عنوان خواننده اصلی گروه آراندبی دستینیز چایلد به شهرت رسید. با مدیریت پدرش متئو نوولس، این گروه از از پرفروش‌ترین گروه‌های موسیقی دخترانه شد. پس از وقفه‌ای چندساله، بیانسه اولین آلبوم خود به نام به طرز خطرناکی عاشق را در سال ۲۰۰۳ منتشر کرد. این آلبوم برای او پنج جایزۀ گرمی به ارمغان آورد و دو آهنگ مجنون عشق و پسر بچه از آن، در نمودار ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد در صدر قرار گرفتند.

جدیدترین عکس بیانسه خواننده معروف

عکس های بیانسه ، عکس های جدید Beyoncé

پس از الغای گروه دستینیز چایلد در سال ۲۰۰۵ ، بیانسه دومین آلبوم استودیویی خود به نام زادروز را که شامل آهنگ‌ های موفق دژاوو ، غیرقابل‌ تعویض و دروغگوی زیبا بود، در ۲۰۰۶ منتشر کرد. او در بازیگری نیز بخت خود را آزمود و در فیلم‌ های دختران رؤیایی (۲۰۰۶) و پلنگ صورتی (۲۰۰۶) نیز بازی کرد و به خاطر فیلم دختران رؤیایی ، نامزد بهترین بازیگر زن گلدن گلوب شد. او تحت تاثیر اردواجش با جی زی و ایفای نقش اتا جیمز در فیلم کادیلاک رکوردز ، سومین آلبوم استودیویی من… ساشا فیرس هستم را منتشر کرد.این آلبوم در گرمی ۲۰۱۰ برندۀ شش جایزه گرمی ، از جمله ترانۀ سال برای خانم‌ های مجرد (یک حلقه رویش بگذار)، شد. بیانسه در سال ۲۰۱۰ مدتی از موسیقی فاصله گرفت و در چهارمین آلبومش به نام «۴» سری به قالب‌های موسیقی فانک دهۀ ۱۹۷۰، پاپ دهۀ ۱۹۸۰ و سول ۱۹۹۰ زد. پنجمین آلبوم تحسین‌شدۀ منتقدین او، بیانسه در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. ششمین البوم او به نام لیموناد در سال ۲۰۱۶ و متعاقب فیلمی به همین نام، منتشر شد.

او در طول فعالیت ۱۹ ساله‌اش، بیش از ۱۰۰ میلیون اهنگ را به به عنوان خوانندۀ تک و بیش از ۶۰ میلیون با گروه دستینیز چایلد، فروخته است و به این ترتیب یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان تمام تاریخ است. او ۲۰ جایزۀ گرمی را برنده شده است و یکی از بیشترین نامزد شدگان زن تاریخ گرمی است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدیدترین عکس بیانسه خواننده معروف”