free web hit counter

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از سال ها؟

مجموعه: عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 831
جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از سال ها؟

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از سال ها

خبرهایی شنیده می شود مبنی بر اینکه آنجلینا جولی و همسرش برد پیت به دلیل مشکلات مالی و پول از هم جدا می شوند! برد پیت , آنجلینا جولی , جدایی برد پیت و آنجلینا جولی , اخبار هالیوود

در رسانه های اینترنتی در مورد طلاق و جدایی آنجلینا جولی و برد پیت خبرهایی را منتشر شده است که صحت و سقم آن باید بررسی شود.

خبرگزاری‌های خارجی از احتمال جدا شدن «آنجلینا جولی» و «برد پیت» به خاطر اختلافات مالی خبر دادند.

این زوج بازیگر که به خاطر شیوه زندگی، ازدواج و فرزندان خود هر از چند گاهی خبرساز می شوند، این بار حاشیه‌ی جدیدی را منتشر نمودند که حکایت از جدایی این زوج دارد.

 برد پیت , آنجلینا جولی , جدایی برد پیت و آنجلینا جولی , اخبار هالیوود

گفته می شود اختلاف های مالی عامل اصلی اختلافات «آقا و خانم اسمیت» سینما می باشد. طی سال‌های اخیر هالیوود روی نوع رابطه، فرزندخواندگی و حتی مراسم ازوداج رسمی «برنجلینا» که نامی ترکیبی از اسم این دو بازیگر است، مانور زیادی می‌داد. این دو در فیلم‌ «آقا و خانم اسمیت»  به کارگردانی «جولی» رو به روی هم قرار گرفتند.

«آنجلینا جولی» در سال های اخیر بیش از بازیگری، روی فعالیت های انسان دوستانه و کارگردانی تمرکز نموده و از همسرش هم در جدیدترین اثرش بازی گرفته است.

گزارشات نشان می‌دهد اخیرا هزینه زندگی «زوج قدرت» بسیار بالا رفته و آن ها حساب های بانکی خود را برای خرید وسایل و خانه های گران قیمت تقریبا خالی نموده‌اند. آن ها دو میلیون و ۵۰۰ هزار پوند صرف خرید ویلایی در اسپانیا کرده اند و در حال حاضر به همراه شش فرزندشان عمارتی را به ۲۱ هزار پوند در لندن اجاره کرده و در آن سکونت دارند.

 برد پیت , آنجلینا جولی , جدایی برد پیت و آنجلینا جولی , اخبار هالیوود

«برد پیت» بازیگر فیلم هایی چون «افسانه بنجامین باتن» و «افسانه های خزان» شیفته جزایر بالئارس در اسپانیا شده و به همین دلیل این پول گزاف را برای خرید ویلایی در این منطقه خرج نموده است. اما ممکن است او خود به تنهایی مجبور به سکونت در آن شود.

این زوج هنری قصد داشتند بلیت‌هایی برای سفر به فضا خریداری نمایند، سفری که تنها با صرف مبلغی ۲۰۰ هزار دلاری میسر می گردد. گفته می شود شش فرزند «جولی» و «پیت» که «مدوکس»، «پکس»، «زهرا»، «شیلو» و دوقلوها «ویوین» و «ناکس» نام دارند، بسیار نگران طلاق احتمالی والدین خود می باشند.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از سال ها؟”