free web hit counter

جای فستیوال موسیقی بخاطر سرویس بهداشتی تغییر کرد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 149
جای فستیوال موسیقی بخاطر سرویس بهداشتی تغییر کرد

سرویس بهداشتی، جای فستیوال موسیقی را تغییر داد.مدیر اداره‌کل موزه‌ها می‌گوید چون شرایط پذیرایی (سرویس بهداشتی) برای مردم در کاخ گلستان و در زمان برگزاری فستیوال موسیقی فراهم نبود، مکان برگزاری این رویداد فرهنگی از کاخ گلستان به کاخ نیاوران منتقل شد.

به گزارش اخبار هنرمندان سایت آناپیک،یک هفته پیش خبری از حضور گروه‌های موسیقی در کاخ جهانی گلستان به مدت ۹ شب منتشر شد، و از سوی دیگر مسئولان میراث فرهنگی مانند «فرهاد عزیزی»، مدیرکل پایگاه‌های میراث فرهنگی و «سید محمد بهشتی»، رئیس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری موافق این اتفاق در کاخ جهانی گلستان بودند.

اخبار, اخبار هنرمندان, فستیوال موسیقی

اتفاقی که قطعا آتش‌زیر خاکستر دوستداران میراث فرهنگی و برخی کارشناسان این حوزه بود، هرچند در اصلِ ماجرا تغییر خاصی رخ نداده و قرار است کنسرتی ۹ شبه در یک بنای تاریخی نفیس اجرا شود، در شرایطی که به نظر می‌رسد هیچ‌کدام از مسئولان میراث فرهنگی حتی هنوز فکری برای تهیه‌ یک بخشنامه مدون با هدف چگونگی قرارگرفتن حتی بلندگوها و سن و جایگاه مخاطبان ندارد.

اخبار, اخبار هنرمندان, فستیوال موسیقی

اما «محمدرضا کارگر» همچنان معتقد است که این اتفاق هیچ آسیبی به بناهای تاریخی وارد نمی‌کند.او می‌گوید: فستیوال موسیقی از کاخ جهانی گلستان به نیاوران منتقل شد، چون شرایط پذیرایی فراهم نبود و از جمله‌ی فراهم نبودن این تسهیلات تعداد «سرویس بهداشتی» است. برای حضور حدود هزار نفر جمعیت، سرویس بهداشتی در کاخ گلستان فراهم نبود، اما در کاخ نیاوران هست!وی کنسرت را برنامه‌ای که اشاعه‌دهنده‌ هنر است می‌داند و ادامه می‌دهد: قرار است این برنامه در کاخ نیاوران اجرایی شود و همه‌ اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه نیز انجام شدند.

اخبار, اخبار هنرمندان, فستیوال موسیقی

 

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جای فستیوال موسیقی بخاطر سرویس بهداشتی تغییر کرد”