free web hit counter

جانی دپ سوار بر قطار مرگ

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 541
جانی دپ سوار بر قطار مرگ

جانی دپ، جودی دنچ، میشل فایفر و مایکل پنا از جمله بازیگران تازه ای هستند که به «قتل در قطار سریع السیر شرق» پیوسته اند و مراحل تولید این فیلم به زودی آغاز خواهد شد.

در بین فهرست بازیگران فیلم نام درک جاکوبی، دیزی رایدر، لوسی بویتون و تام بیتمن هم دیده می شود.نسخه تازه این فیلم کلاسیک سینما با نگاهی به نوول پرفروش و موفق آگاتا کریستی به همین نام ساخته می شود.

داستان پررمزوراز و دلهره آور کریستی در یک قطار در حال حرکت اتفاق می افتد و تعداد زیادی کاراکتر دارد.به همین دلیل، فیلم سینمایی آن باید از تعداد زیادی از چهره های سرشناس قدیمی و جدید سینما بهره بگیرد تا بتواند داستان خود را تعریف کند.

به نوشته ورایتی، کنت برانا که امر کارگردانی نسخه جدید را به عهده دارد، در نقش بازرس پوارو هم ظاهر خواهد شد.هنوز معلوم نیست بازیگران تازه ای که برای فیلم انتخاب شده اند، نقش کدام یک از کاراکترهای رنگارنگ داستان کریستی را به عهده خواهند گرفت.

فیلم نامه اقتباسی فیلم را مایکل گرین نوشته و با توجه به انتخاب نهایی بازیگران فیلم، کلید فیلم برداری آن خیلی زود زده خواهد شد.داستان فیلم در باره قتل یک تاجر در داخل قطاری در حال حرکت است. بازرس پوارو که در قطار حضور دارد، مامور کشف ماجرا می شود.

در حالی که او به تک تک مسافران بخش ویژه قطار شک دارد، متوجه حقیقتی تلخ در ارتباط با این قتل وحشیانه می شود.سیدنی لومت در سال ۱۹۷۵ با حضور یک دوجین از بازیگران مطرح سینما، نسخه موفق و پرفروشی از این داستان ارائه داد.

جان کریستوفر «جانی» دپ دوم (به انگلیسی: John Christopher “Johnny” Depp II) (زادهٔ ۹ ژوئن ۱۹۶۳) بازیگر، تهیه‌کننده، موسیقی‌دان و کارگردان آمریکایی‌است. او تاکنون توانسته‌است جایزهٔ گلدن گلوب و جایزهٔ انجمن بازیگران نمایش را برای بهترین بازیگر مرد از آن خود کند. آغاز موفّقیت‌های او به دههٔ ۱۹۸۰ میلادی و مجموعهٔ تلویزیونی خیابان جامپ شمارهٔ ۲۱ باز می‌گردد.

جانی دپ در این مجموعه به یک بازیگر نوجوان محبوب تبدیل شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ در فیلم ادوارد دست‌قیچی بازی کرد و بعد با فیلم‌هایی مانند اسلیپی هالو، چارلی و کارخانهٔ شکلات‌سازی، سری دزدان دریایی کارائیب، سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت، آلیس در سرزمین عجایب، رنگو و سایه‌های سیاه به موفّقیت‌های بزرگی در گیشه دست یافته‌است.

جانی دپ برای به تصویر درآوردن شخصیت‌هایی مانند ادوارد دی وود در اد وود، جوزف دی پیستن در دنی براسکو، هانتر اس تامپسون در ترس و نفرت در لاس‌وگاس، جورج جانگ در کوکائین و جان دلینجر در دشمنان مردم تحسین شده‌ است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “جانی دپ سوار بر قطار مرگ”