free web hit counter

ثروتمندترین بازیگر جهان در انیمیشن موانا

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 493
ثروتمندترین بازیگر جهان در انیمیشن موانا

موانا” انیمشینی سه بعدی است که به کارگردانی ران کلمنتس ۲۳ نوامبر ۲۰۱۶ اکران خواهد شد و در آن ثروتمندترین بازیگر جهان ، داوین جانسون یا همان راک به هنرنمایی پرداخته است.

انیمیشن سه بعدی “موانا” تولید کمپانی والت دیزنی ۲۳ نوامبر ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

این کمدی و موزیکال و فانتزی به کارگردانی “ران کلمنتس” و “جان ماسکر” داستان دختر دریانوردی است که در سفرهای دریایی به سر می برد. وی به یکباره قصد سفر به سرزمین های دور را کرده و در همین راستا با قهرمانی به نام “موانا” آشنا می شود.

دواین جانسونثروتمندترین بازیگر سینمای هالیوود و جهان نقش اصلی این انیمیشن را بازی و صداپیشگی می کند.علاوه بر جانسون، “آلن تودیک“، “نیکول اسچینزر” و “جاسمین کلمنت” در این فیلم به ایفای نقش و صداپیشگی می پردازند.

ران کلمنتس پیش از تولید این انیمیشن، کارتون های فراوانی را تولید کرده که موفق ترین آنها انیمیشن علاالدین بود که در ایران نیز به نمایش در آمد و از روی آن بازی های فراوانی هم ساخته شد.

ثروتمندترین بازیگر جهان در انیمیشن موانا

دواین جانسون (به انگلیسی: Dwayne Johnson) ملقب به د راک (به انگلیسی: The Rock) (زاده ۲ مه ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا) کشتی‌گیر حرفه‌ای (قهرمان ۸ دوره جهان) و بازیگر آمریکایی است.

او در ابتدا کشتی گیر حرفه ای ( کشتی کج کار ) بود و بعدها با بازی در چند فیلم سینمایی ، ورزش را کنار گذاشت و به سینما و بازیگری پرداخت که در آن هم به شدت موفق بود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ثروتمندترین بازیگر جهان در انیمیشن موانا”