free web hit counter

تولید فیلم جدید فرزاد موتمن

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 174
تولید فیلم جدید فرزاد موتمن

فرزاد موتمن در ارتباط با ساخت فیلم جدیدش گفت : فیلم نامه نهایی اثر جدیدم را به همراهی زانیار صدر و تصوری که دقیقا از سینما دارم، نوشتم.

فرزاد موتمن کارگردان سینما در رابطه با حس و حالی که هنگام پیش تولید فیلم جدید خود دارد، اظهار داشت: برای من مثل این است که برای دومین بار فیلم اول خود را می‌سازم، البته فیلم نامه نهایی این اثر را به همراهی زانیار صدر نوشته ام.

وی ادامه داد: چون این بار خودم نویسنده کار بودم، تصوری که دقیقا از سینما دارم را نوشته‌ام و از این نظر دارای حس و حال خوبی هستم و فیلم را دوست دارم.

موتمن در خصوص تفاوت کار در مرحله‌ای که فیلم در ذهن و خیال ترسیم می‌شود با زمانی که ساخته می‌شود، گفت: تقریبا کار در نهایت به همان شکلی که تصور کرده بودم ساخته می‌شود، حتی نام خیابان‌ها هم در فیلم نامه موجود است. فضای فیلم من در خیابانی شبیه به خیابان شیراز یا اندرزگو رقم می‌خورد و در یک شب می‌گذرد.

کارگردان «شب‌ های روشن» درباره فرم فیلم خود، گفت: فیلم بازیگوشی است.و احتمال دارد تا حدی مرا در ساخت اذیت کند که امیدوارم اثری سینمایی خوبی از آب دربیاد.

موتمن درباره اینکه آیا قصد دارد در این فیلم چهره‌ای جدید را معرفی کند، عنوان کرد: فیلم خیلی فضایی برای جضور بازیگر جدید ندارد اما شاید از کسانی استفاده کنم.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تولید فیلم جدید فرزاد موتمن”