free web hit counter

تهیه‌کنندگان مراسم اسکار مشخص شدند

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 498
تهیه‌کنندگان مراسم اسکار مشخص شدند

«مایکل دلوکا» و «جنیفر تاد» به عنوان تهیه‌کنندگان مراسم هشتاد و نهمین دوره جوایز سینمایی اسکار معرفی شدند تا با نزدیک شدن به موعد برگزاری این رویداد سینمایی بزرگ هیجان بالاتر برود.تهیه‌کنندگان مراسم اسکار مشخص شدند

«مایکل دلوکا» و «جنیفر تاد» که در حال حاضر به صورت مشترک ریاست جوایز انجمن کارگردانان آمریکا (PGA) را بر عهده دارند، تهیه‌کنندگی مراسم اسکار ۲۰۱۷ که روز ۲۶ فوریه (یکشنبه ۸ اسفند) در لس‌آنجلس برگزار و از شبکه ABC به روی آنتن می‌رود را بر عهده خواهند داشت.

«مایکل دلوکا» پیش از روی آوردن به تهیه‌کنندگی یکی از مقامات اجرایی ارشد در کمپانی نیولاین و دریم ورکس بود. وی از اواخر سال ۲۰۱۳ تا اوایل ۲۰۱۵ مدیر تولید فیلم در کمپانی سونی بود و در چند سال اخیر تهیه‌کنندگی دو فیلم «کاپیتان فیلیپس» و «پنجاه طیف خاکستری» را نیز بر عهده داشته است.

«جنیفر تاد» نیز یکی از چهره‌های قدیمی سینما و تلویزیون است که در کمپانی «نیولاین» با «مایکل دلوکا» همکاری نزدیکی داشته است و کمپانی تهیه فیلم «تادفیلمیز» را به همراه خواهرش «سوزان تاد» مدیریت می‌کند. وی اخیر تهیه کنندگی دو فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» و «آلیس در آینه» را بر عهده داشته است.

«مایکل دلوکا» و «جنیفر تاد» در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند؛ از اینکه به عنوان تهیه کنندگان مراسم اسکار ۲۰۱۷ انتخاب شده‌اند بسیار مفتخر هستند. ما هر دو به جوایز اسکار احترام زیادی می‌گذاریم و هر سال با تماشای این مراسم همراه با خانواده‌هایمان بزرگ شدیم و از اینکه بخشی از این میراث افسانه‌ای هستیم، بسیار قدردانیم و تلاش می‌کنیم یک شوی جذاب برای جشن گرفتن سینما و قدرتی که برای پیونددادن همه ما دارد، برگزار کنیم.

مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۸ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار می‌شود و قرار است این رویداد سینمایی در بیش از ۲۲۵ کشور جهان به صورت زنده به روی آنتن برود.تهیه‌کنندگان مراسم اسکار مشخص شدند

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تهیه‌کنندگان مراسم اسکار مشخص شدند”