free web hit counter

تفاوت های فیلم این زن حقش را می‌خواهد با لانتوری

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 39
تفاوت های فیلم این زن حقش را می‌خواهد با لانتوری

مخاطبان این اثر به نسبت «لانتوری» افراد ساده‌تری هستند و این چیزی است که من دوست دارم ، میترا حجار همچنین از تفاوت ساخت این دو صحبت هایی را به انجام رساند.

میترا حجار، بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی «این زن حقش را می‌خواهد» درخصوص تفاوت این فیلم با «لانتوری» و میزان استقبال مردم از فیلم، اظهار داشت: خوبی «این زن حقش را می‌خواهد» این است که در ژانر دیگری از «لانتوری» ساخته شده و با آن فیلم متفاوت است.

وی در ادامه عنوان کرد: فکر می‌کنم که مخاطبان این اثر به نسبت «لانتوری» افراد ساده‌تری هستند و این چیزی است که من دوست دارم؛ چون کسانی که از این دست از کارها انجام می‌دهند، معمولا تحصیلکرده و روشنفکر نبوده و سطح آگاهی اجتماعی‌شان متفاوت است و هدف این فیلم هم دقیقا همین افراد است.

فیلم این زن حقش را می‌خواهد به کارگردانی محسن توکلی، مضمونی اجتماعی دارد که بر اساس داستانی واقعی نوشته شده است و روایت پایداری زنی است که برای گرفتن حقش می‌جنگد.

عوامل فیلم عبارتند از:

کارگردان: محسن توکلی، تهیه کننده: ناصر شعبانی، نویسنده: بابک کایدان، مدیر فیلمبرداری: حسن سلطانی، صدابردار: حمید اسلامی ، طراح چهره پردازی: محسن ضیایی، طراح صحنه و لباس: علی فداکار و بازیگران: میترا حجار، افسانه پاکرو، مینا جعفر زاده، لعیا زنگنه، روشنک عجمیان و کامران تفتی.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تفاوت های فیلم این زن حقش را می‌خواهد با لانتوری”