free web hit counter

تشکر شهرام شکوهی از خانواده اش

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 111
تشکر شهرام شکوهی از خانواده اش

شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین پست اینستاگرامش اش به تشکر از خانواده و انتشار عکسی از خود و همسرش پرداخته است.

تشکر اینستاگرامی شهرام شکوهی از همسر عزیزش بابت همه سال هایی که او را تحمل کرده است. ما نیز به همین دلیلی که شهرام گفته ، از ایشان تشکر می کنیم، علی الخصوص بخاطر تحمل بعد از ظهرهایی که شهرام به تمرین صدا در مقابل پنکه مشغول بود.

تشکر شهرام شکوهی از خانواده اش

عکس های شهرام شکوهی

شهرام شکوهی در اینستاگرامش نوشت :

زندگی با یک هنرمند ، شاید از دور به چشم همگان جذاب و رویایی باشد ، اما واقعیت این است که تحمل و صبوری و ظرفیت بسیار بالایی میطلبد که در توان همه نیستو خدا را شاکرم در تمام فراز و نشیب های زندگی ، همراه من ، همیشه شانه به شانه و …

شهرام شکوهی خواننده،ترانه سرا،آهنگساز و نوازندهٔ گیتار اهل ایران است که سه آلبوم مدارا، کولی عشق و تا نفس هست… را منتشر کرده است.شهرام شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده و به مدت ۳ سال آواز کار کرد.

او هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی. در دوران دانشجویی خود در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرت‌ های دانشجویی را برگزار می‌کرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفت و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تشکر شهرام شکوهی از خانواده اش”