free web hit counter

تسلیت عاشورایی محمدرضا گلزار در اینستاگرام

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 333
تسلیت عاشورایی محمدرضا گلزار در اینستاگرام

محمدرضا گلزار بازیگر مطرح و نامدار سینما که این روزها فیلم خشکسالی و دروغ را به روی پرده نقره ای در حال نمایش دارد در اینستاگرامش ایام سوگواری را تسلیت گفت.

بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ، محمدرضا گلزار در اینستاگرام فرا رسیدن عاشورای حسینی را تسلیت گفت و متن و عکسی در این ارتباط منتشر کرد که در آناپیک قرار گرفته است.

تسلیت عاشورایی محمدرضا گلزار در اینستاگرام

عکس های محمدرضا گلزار ، تصاویر محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار ضمن تسلیت به مناسبت این ایام در اینستاگرامش نوشت :

یا حسین … ( ع )

رضا گلزار در خانواده‌ای آذری در تهران به دنیا آمده است. او والیبال را در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد.

در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

محمدرضا گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تسلیت عاشورایی محمدرضا گلزار در اینستاگرام”