free web hit counter

ترلان پروانه در خارج از کشور مدل شد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 406
ترلان پروانه در خارج از کشور مدل شد

ترلان پروانه بازیگر جوان که این روزها بازی اش در فیلم گشت ارشاد ۲ را به اتمام رسانده است با انتشار عکس هایی از خودش شایعه مدل شدنش در خارج از کشور را بر سر زبان ها انداخته است.ترلان پروانه در خارج از کشور مدل شد

بازیگر فیلم سینمایی «خروس بی محل» در خارج از ایران مدل شد. ترلان پروانه بازیگر مشهور سینمای ایران در خارج از کشور مدل شد و عکسی را در این ارتباط از خودش منتشر کرد.

در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز بدنیا آمد، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رؤیای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود.

پس از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلویزیون و تئاتر ادامه داد. او تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده‌است.

ترلان پروانه در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. (در سال ۱۳۹۰) ترلان پروانه در خارج از کشور مدل شد ، ترلان پروانه لو رفته

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ترلان پروانه در خارج از کشور مدل شد”