free web hit counter

تدوین فیلم نیمکت تا هفته آینده به پایان می‌رسد

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 56
تدوین فیلم نیمکت تا هفته آینده به پایان می‌رسد

ابراهیم اصغری از آخرین وضعیت فیلم‌های در دست تولید خود گفت و خبر از مراحل پایانی تدوین فیلم نیمکت را رسانه ای کرد و اعلام کرد این فیلم به زودی آماده نمایش خواهد شد.

ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نیمکت» ساخته فلورا سام گفت: تدوین این اثر توسط واروژ کریم مسیحی در حال انجام است و فکر می‌کنم هفته آینده تمام می‌شود.

ابراهیم اصغری با اشاره به آخرین وضعیت «چهل مروارید» به کارگردانی هادی حاجت مند بیان کرد: این فیلم نیز به پایان تدوین توسط حسین حشمت نیا نزدیک شده و احتمالا دو هفته آینده به پایان خواهد رسید. صداگذاری و موسیقی نیز هنوز قطعی نشده است.

این تهیه کننده همچنین از وضعیت ساخت «بهشت از جنوب شرقی» ساخته احمد کاوری چنین گفت: در حال انجام مقدمات پیش تولید هستیم و اگر شرایط فراهم شود یکی دو ماه آینده کلید خواهیم زد.

اصغری درخصوص اکران فیلم های «نیمکت» و «چهل مروارید» خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که هردو در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

فیلم نیمکت به احتمال فراوان در جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد که به کارگردانی فلورا سام باید در انتظار کار هنری زیبایی به روی پرده نقره ای باشیم که با بازیگران صاحب نامی همراه خواهد بود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تدوین فیلم نیمکت تا هفته آینده به پایان می‌رسد”