free web hit counter

تجربه خاص مصطفی زمانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 264
تجربه خاص مصطفی زمانی

تجربه خاص مصطفی زمانی

بردن جایزه دیگر مهم نیست «یک روز بخصوص» یکی از بهترین تجربه های من بود
در این گزارش از آناپیک می خواهیم صحبت های مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را در خصوص تجربه ای که در بازی در فیلم «یک روز بخصوص» داشته است، منتشر کنیم…مصطفی زمانی بازیگر محبوب سینما و تلوزیون گفت: همکاری با همایون اسعدیان در این فیلم خوب بود و یکی از بهترین تجربه های دوران کاری من به حساب می‌آید.
بازیگر «شهرزاد»( مصطفی زمانی) در مورد استقبال مخاطب از فیلم اسعدیان بیان کرد: تجربه به من ثابت نموده که نمی توان میزان استقبال از یک فیلم را پبش بینی کرد.

 مصطفی زمانی , شهرزاد , پریناز ایزدیار
زمانی در پاسخ به این سوال که اگر فیلم «یک روز بخصوص» در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند صاحب دریافت سیمرغ خواهید شد، بیان نمود: دریافت جایزه دیگر برای من مهم نیست؛ یعنی در ابتدا که یک بازیگر به دنیای فیلم و سینما ورود پیدا می کند بردن جایزه مهم می باشد اما در آینده متوجه می شوید فقط مراسمی است که نباید روی کار شما تاثیر بگذارد و ذهن هنرمند را به سمت خود بکشد.
البته گفتنی است؛ اسعدیان «یک روز بخصوص» را پس از چهار سال دوری از سینما سال گذشته کلید زد.

این فیلم اثری متفاوت از دیگر ساخته های این کارگردان می باشد.

 

 مصطفی زمانی , شهرزاد , پریناز ایزدیار
در خلاصه داستان «یک روز بخصوص» که فیلمی در ژانر اجتماعی می باشد، آمده است:حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.
پس از تجربه موفق مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» این دوبازیگر بار دیگر در فیلم «یک روز بخصوص» با یکدیگر همبازی شدند.

 مصطفی زمانی , شهرزاد , پریناز ایزدیار

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تجربه خاص مصطفی زمانی”