free web hit counter

تبریک ماه رمضان از سوی سیاوش خیرابی

مجموعه: عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 221
تبریک ماه رمضان از سوی سیاوش خیرابی

تبریک ماه رمضان از سوی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در پست اینستاگرامی خود فرا رسیدن این ماه پر خیر و برکت را با انتشار عکس زیر چنین تبریک گفت، در اناپیک این پست را برایتان اماده کرده ایم.

ماه زيبا خوش آمدى?

عکس سیاوش خیرابی,اینستاگرام سیاوش خیرابی,سیاوش خیرابی,سلفی سیاوش خیرابی

در آناپیک تازه ترین اخبار برنامه ماه عسل را دنبال کنید.

برنامه «ماه عسل» دیشب میزبان برخی از بازیگرانی بود که در سال گذشته به طرح محسنین پیوستند و سرپرستی معنوی کودکان بی سرپرست را برعهده گرفتند. فریبا کوثری، حمید گودرزی، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری ، ماهچهره خلیلی و سیاوش خیرابی از جمله میهمانانی بودند که دیشب روبروی احسان علیخانی نشستند.

طرح محسنین سال گذشته اولین بار در «ماه عسل» مطرح شد و تنها با گذشت ٥ روز از عنوان این درخواست همیاری از سمت برنامه «ماه عسل»، ٢٧ هزار نَفَر از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست اقصی نقاط کشور إعلام حمایت کردند و پدر و مادر معنوی این کودکان شدند.

دکور امسال برنامه «ماه عسل» به شکل دایره‌ای بوده که در وسط آن هلالی از ماه قرار داده شده که با استفاده از رنگهای زیبا آرامش خاصی را به بیننده منتقل می‌کند.

این برنامه سعی دارد با تلنگرهایی که از طریق مهمانان مختلف به مخاطب می‌زند، وجدان بیننده را بیدار کند. از آنجا که این برنامه در ماه رمضان پخش می‌شود، این موضوع بیشتر بر مردم تأثیر می‌گذارد چرا که این ماه را به روزه داری می‌پردازند و بیش از پیش به خدا و نماز و دیگر عبادات می‌پردازند.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تبریک ماه رمضان از سوی سیاوش خیرابی”