free web hit counter

تام هنکس در جبهه های جنگ

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 627
تام هنکس در جبهه های جنگ

تام هنکس بازیگر نامدار هالیوودی که به تازگی فیلم جدیدش « سالی » در سینماهای آمریکای شمالی به اکران در آمده قرارداد بازی در فیلم جدیدی را با موضوعیت جنگ جهانی دوم به امضا رسانده است.

فیلم نامه این درام جنگی را خود بازیگر نوشته و این موضوع، در سطح وسیعی مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت فیلم سازی تام هنکس به نام پلیتون کمپانی تهیه کننده اصلی فیلم است. هنکس فیلم را با همکاری یک کمپانی بزرگ هالیوودی تولید خواهد کرد.

نکته جالب این است که نزدیکان بازیگر به او پیشنهاد کرده اند فقط تهیه کننده فیلم باشد و در آن، بازی نکند. به نوشته امپایر آنلاین ، آرون اشنایدر برای کارگردانی «گریهاند» انتخاب شده است. او از فیلم سازان مستقل سینما به حساب می آید.

داستان فیلم در باره یک افسر نظامی است که راهی ماموریتی جنگی می شود. اما او فقط با دشمن خارجی رودررو و درگیر نیست. این افسر که شک و تردیدهایی درونی دارد، باید با این شک و تردیدها هم مقابله و ثابت کند که لیاقت نشستن بر روی صندلی کاپیتانی را دارد.

اواخر فصل پائیز سال جاری میلادی، به عنوان زمان شروع فیلم برداری فیلم اعلام شده است. اما هنوز لوکیشن های آن انتخاب نشده اند.به گفته منتقدان سینمایی و اهل فن، تام هنکس فیلم تازه اش را در شرایط خوب و مطلوبی جلوی دوربین می برد.

اشاره آن ها به موفقیت خوب مالی فیلم تازه این بازیگر به نام «سالی» در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی است.این درام شرح حال گونه دلهره آور، در سه روز اول نمایش عمومی خود در ۴ هزار سالن سینمای آمریکای شمالی، ۳۵ میلیون دلار فروش کرد.

توماس جفری هَنکس (به انگلیسی: Thomas Jeffrey Hanks) هنرپیشه، کمدین، کارگردان، دوبلور و نویسندهٔ آمریکایی است. وی بازیگر فیلم‌های مشهوری همچون فارست گامپ، آپولو ۱۳، نجات سرباز رایان، مسیر سبز، دورافتاده، رمز داوینچی و کاپیتان فیلیپس است. همچنین صدای او در مجموعه انیمیشن‌های داستان اسباب‌ بازی استفاده شده است.

تام هنکس در طول سال‌ های فعالیت خود تا به امروز نامزد دریافت و برنده چندین جایزه بزرگ بین‌المللی شده که از این جمله می‌توان به یک گولدن گلوب، اسکار، جایزه انجمن بازیگران فیلم و جایزه انتخاب مردمی بخاطر نقش‌آفرینی‌اش در فیلم فارست گامپ اشاره نمود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تام هنکس در جبهه های جنگ”