free web hit counter

بیوگرافی گلاره عباسی همراه با عکس

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 433
بیوگرافی گلاره عباسی همراه با عکس

بیوگرافی گلاره عباسی همراه با عکس

گلاره عباسی (متولد تیرماه ۱۳۶۲ در تهران)بازیگر سینما و تلویزیون و از دانش آموختگان کلاس‌های امین تارخ  است. وی همچنین فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشکده هنر می باشد.
تحصیلات گلاره عباسی
وی فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشکده هنر بوده و همچنین از سال ۸۲ به کارگاه‌های بازیگری امین تارخ رفته و از همان زمان به بازیگری علاقه‌مند شده است.

گلاره عباسی, بازیگر سینما و تلویزیون, بیوگرافی, بیوگرافی گلاره عباسی

  گلاره عباسی از خودش می گوید:

 برای پول كار نكردم
گلاره عباسی: من هم مثل همه هموطنان و دیگران گاهی با بی‌پولی مواجه بوده ام. شاید نه به حدی كه حاد باشد اما همه ما این گونه مشكلات را داریم اما هیچ وقت برای انتخاب نقش‌هایم پول را در نظر نگرفتم و برای من مهم، دیده شدن كار بود؛ مثل همین شهرزاد و كیمیا كه انگیزه‌های مالی چندانی برای انجام دادن كارها نداشتم. دوست دارم همیشه كار كنم و توانایی‌هایم را نشان دهم.

گلاره عباسی, بازیگر سینما و تلویزیون, بیوگرافی, بیوگرافی گلاره عباسی
كلیدواژه‌های زندگی من
گلاره عباسی: امین تارخ؛ همیشه استادم بوده و هست چون خیلی برای شاگردانش ارزش قائل می باشد.
نرگس آبیار؛ یكی از افراد تاثیر‌گذار در زندگی من، فصل جدیدی در زندگی من ایجاد نمود و با فیلم «اشیا» كارمان را شروع نمودیم و مطمئنم اتفاقاتی خوبی در انتظار اوست.
ازدواج؛ چیزی كه سبب شد من یك همراه خوب در كنارم داشته باشم. البته كسانی كه این حرف‌ها را می‌خوانند فكر می‌كنند این حرف‌ها شعار است ولی برای من این طور نبود و ازدواج یكی از اتفاقات خوب سال گذشته برای من بود.
مردم ایران؛ كسانی كه از ته قلب دوستشان دارم و به شدت چشم به راه خوبی‌های زیادی برایشان می باشم و امیدوارم همیشه در سلامتی و خوبی به سر ببرند.
تفریحم خانواده است
جدا از كتاب و فیلم كه معمولا همراه من است و بخشی از كار من هم به حساب می‌آید، موسیقی را هم خیلی دوست دارم و كارهای مهدی یراحی و محسن چاوشی را دوست دارم و گوش می‌دهم. اما مهم‌ترین تفریح من وقت گذراندن با خانواده است. كار ما جوری است كه در زمان بیكاری هم حواشی كار وجود دارد و مشغول هستیم. بنابراین با خانواده بودن بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تفریح من است.
هنر كار من است
گلاره عباسی: قبل از دانشگاه به كلاس‌ها تئاتر حوزه هنری می‌رفتم تا اینكه وارد دانشگاه شدم و به كلاس‌های بازیگری آقای تارخ رفتم. نزدیك به یك سال و نیم، دو سال شاگرد ایشان بوده و البته در این میان كار هم می‌كردم. هیچ وقت از كلاس‌های ایشان جدا نشدم و همیشه به صورت مقطعی به كلاس‌هایشان سر می‌زدم.

گلاره عباسی, بازیگر سینما و تلویزیون, بیوگرافی, بیوگرافی گلاره عباسی

عمل زیبایی هرگز
گلاره عباسی: به دو دلیل دوست ندارم سمت عمل‌های زیبایی بروم. اول اینكه دوست دارم ساده و طبیعی باشم و خیلی موافق نمی باشم با یك عمل جراحی صورتم حالت غیرطبیعی پیدا كند. دوم اینكه شاید عمل‌های زیبایی باعث شود انعطاف صورتم را از دست بدهم و نتوانم خیلی نقش‌ها را به خاطر از دست دادن حس صورت بازی نمایم.
به هر حال نقش‌هایی با طبقات اجتماعی مختلفی مثل زنان شهرستانی یا پایین‌شهری وجود دارند كه تنها با صورت بكر و دست نخورده می‌توان سراغ آنها رفت. همین بكری از نظر من باعث روراستی می باشد و باعث می‌شود عواطف راحت‌تر انتقال پیدا كنند و بیننده با نقش بهتر ارتباط برقرار كند.

منبع: آناپیک

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی گلاره عباسی همراه با عکس”