free web hit counter

بیوگرافی کوتاهی از خاطره حاتمی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 478
بیوگرافی کوتاهی از خاطره حاتمی

بیوگرافی کوتاهی از خاطره حاتمی

در گزارش امروز آناپیک می خواهیم یکی از بازیگران پرکار ایرانی یعنی خاطره حاتمی را معرفی نموده و بیوگرافی و مصاحبه کوتاهی از این بازیگر بیان نماییم.

خاطره حاتمی ، بازیگر زن ایرانی ، متولد ۱۳۶۲ می باشد. وی فعالیت بازیگری را از سال ۱۳۸۱ آغاز نموده و در حوزه سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت می باشد. خاطره حاتمی تاکنون نقش های متفاوتی بازی نموده است؛ از جمله در فیلم قرنطینه به کارگردانی منوچهر هادی، وی با توجه به نقشی که داشت، به طور کامل موهای سر و ابروی خود را تراشید. یکی از تجربیات عجیب و شاید ترسناک خاطره حاتمی نیز بازی در فیلم صندلی خالی به کارگردانی سامان استرکی می باشد؛ او در یکی از سکانس های این فیلم در یخچال سردخانه بیمارستان و در کنار دو جنازه برای دقایقی خوابید. در ادامه ضمن نگاهی به کارنامه هنری این بازیگر، جدیدترین عکس های خاطره حاتمی را مشاهده فرمایید.

خاطره حاتمی, قرنطینه, اخبار بازیگران, اخبار خاطره حاتمی

گفتگوی خواندنی با خاطره حاتمی و مادرش

دختران جوان در سال‌های اخیر تمایلی به ازدواج در سنین پایین ندارند و ازدواج‌های دیر هنگام در سنین بالا كم و بیش مد شده و متعاقبا سن بچه‌دار شدن هم به بالای سی و چند سال رسیده اما مادر خاطره حاتمی معتقد می باشد یكی از دلایل رابطه موفقیت‌آمیزش با دخترش اختلاف سنی كم و شناخت كاملی است كه از روحیه و خواسته‌ها و انتظارات نوجوانان و جوانان دارد. خاطره هم معتقد است مادرش، عفت زنجانی با مادرهای دوستانش فرق دارد. همیشه درك بالایی نسبت به آرزوها و خواسته‌های او داشته و همواره رفتاری كاملا منطقی و دوستانه را سرلوحه ارتباط خود و خاطره قرار داده است. در یكی از روزها میزبان این مادر و دختر دوست داشتنی شدیم كه بیشتر شبیه به خواهر بودند و درباره ارتباط، آرزوها و خاطرات‌شان با آنها گپ زدیم.

خاطره حاتمی, قرنطینه, اخبار بازیگران, اخبار خاطره حاتمی

ارتباط دوستانه

خاطره حاتمی : ارتباطم با مادرم بسیارخوب و دوستانه می باشد. ما مثل دو دوست هستیم؛ به شكلی كه واقعا با مادرم احساس راحتی می‌نمایم. من و مامان درباره همه چیز با هم حرف می‌زنیم و مسائل و دغدغه‌هایم را با او درمیان می‌گذارم. این موضوع مربوط به دوره جوانی‌ام نیست و از زمانی كه به یاد دارم رابطه‌مان كاملا دوستانه بوده است.

خاطره‌سازی با مادر

مادر خاطره حاتمی: من در ۱۸ سالگی خاطره را به دنیا آوردم و اختلاف سنی كمی كه با دخترم داشتم باعث شد روحیات او را به‌خوبی درك نموده و او را در زندگی آزاد بگذارم و محدودیت‌های عجیب و غریب برایش قائل نشوم. البته این آزادی تحت نظارت خودم بود و به خاطره هم اعتماد كامل داشته و دارم. دوست داشتم رفتارم طوری باشد كه خاطره مسائلش را ابتدا با من در میان بگذارد. در واقع كلید ارتباط خوب‌مان همین اعتمادی است كه من به خاطره دارم.

خاطره حاتمی, قرنطینه, اخبار بازیگران, اخبار خاطره حاتمی

خاطره حاتمی: خوب به خاطر دارم در دوره دبیرستان مادرم و نوع ارتباطش با خودم را با مادران دوستانم مقایسه می‌نمودم و می‌دیدم مادران آنها چقدر سختگیرانه برخورد می‌نمایند اما مادر من همیشه منعطف و منطقی رفتار می‌كرد. مثلا می‌گفتم مامان من امروز تمرین تئاتر دارم و ساعت ۹ شب برمی‌گردم و مادرم می‌پذیرفت و به علایقم احترام می‌گذاشت. بخشی از آزادی‌هایم در دوره نوجوانی به‌خاطر این بود كه من هرگز از اعتماد مادرم سوءاستفاده نكردم و بخش مهم‌تر مربوط به مادرم می‌شد كه فهم و درك بسیار بالایی دارد و روحیات نوجوانانه و ماجراجوی مرا درك می‌كرد. من چنین دركی را در مادران دوستانم نمی‌دیدم.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی کوتاهی از خاطره حاتمی”