free web hit counter

بیوگرافی و حاشیه های ملیکا زارعی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 178
بیوگرافی و حاشیه های ملیکا زارعی

بیوگرافی و حاشیه های ملیکا زارعی

آناپیک امروز قصد دارد تا شما را با بیوگرافی ملیکا زارعی یا همان “خاله شادونه” بیشتر آشنا کند. همچنین خانم زارعی در مورد زندگی شخصی خود شایعه ای را تکذیب کرده است که در ادامه آن ها را با هم خواهیم خواند.  ملیکا زارعی ,  خاله شادونه ,  بیوگرافی بازیگران ,  مریلا زارعی

ملیکا زارعی و مانلی

ملیکا زارعی (خاله شادونه) در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده است. وی رشته حقوق قضایی خوانده است، از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه تازه ها از شبکه ۲ آغاز نمود. سپس در سال ۱۳۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد از آن در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال ۱۳۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه، به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه نیز مشغول به کار گردید.

به دلیل صدای کودکانه‌اش و صداقتی که در کلامش وجود داشت، خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد. وی برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌های ویژه کودکان را می‌خوانده است و سعی داشته تمام وقتش را با آن ها سپری نماید، او عاشق بچه‌هاست و به نظرش بچه‌ها پاک‌ترین موجوداتی می باشند که خداوند آفریده است. ملیکا زارعی ,  خاله شادونه ,  بیوگرافی بازیگران ,  مریلا زارعی

ملیکا و مریلا زارعی

لازم به ذکر است که او، خواهر کوچکتر مریلا زارعی هنرپیشه ی سینما و تلویزیون کشورمان نیز می باشد.

و اما در خصوص زندگی شخصی وی، شایعه هایی صورت گرفته بود که می گفت ملیکا زارعی همسر علی صادقی می باشد. او در این خصوص اینگونه جواب داده است:

ملیکا زارعى در صفحه اینستاگرامش از اینکه باب شده که على صادقى همسر ایشون هستن گفت من این موضوع را تکذیب میکنم . آقاى صادقى همسر ایشون نیستن و ایشون داراى یک دختر به نام مانلى هستن.

 ملیکا زارعی ,  خاله شادونه ,  بیوگرافی بازیگران ,  مریلا زارعی

ملیکا زارعی و دخترش مانلی

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی و حاشیه های ملیکا زارعی”