free web hit counter

بیوگرافی مهدی طارمی

مجموعه: بیوگرافی, بیوگرافی ورزشکاران تعداد بازدید: 398
بیوگرافی مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی بازیکن فعلی تیم پرسپولیس که تا چند روز پیش در تیم ریزه اسپور ترکیه تمرین میکرد در آناپیک قرار گرفت در این بیوگرافی به تمام زوایای زندگی این فوتبالیست مشهور سرخ های پایتخت پرداخته شده امیدواریم از خواندن آن رضایت داشته باشید …

مهدی طارمی (زاده ۲۷ تیر ۱۳۷۱ – بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی سابقهٔ بازی در تیم‌ های برق ، ایرانجوان بوشهر و پرسپولیس تهران را دارد.

نخستین درخشش او در پرسپولیس در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۳ و در ۷۹مین شهرآورد تهران مقابل استقلال بود که در آن پرسپولیس با نتیجهٔ ۲–۱ به پیروزی رسید. او در آن بازی دیدنی گلی نزد، امّا به‌ عنوان یک بازیکن تعویضی نقش موثّری در گل اوّل داشت و با پاس حساب‌ شده او محمّد نوری گل اوّل و مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.

مهدی طارمی در لباس پرسپولیس

عکس جدید مهدی طارمی

وی در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ و در حضور بیش از ۱۰۰۰۰۰ هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمر رساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ و خوشحالی خاص‌اش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.

مهدی طارمی بازیکن ملی پوش

بیوگرافی ورزشکاران

او ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد. طارمی در جشن برترین‌های لیگ برتر چهاردهم (۹۳–۹۴) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود. وی همچنین در سال ۱۳۹۴به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد. او نخستین بازی ملی خود را در یک بازی دوستانه در برابر ازبکستان در سال ۲۰۱۵ انجام داد.

عکس های مهدی طارمی در پرسپولیس

مهدی طارمی

او در سومین بازی ملی خود پایش به گلزنی باز شد و در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دو بار برابر گوام گلزنی کرد.

طارمی در چهارمین بازی ملی خود نیز درخشان ظاهر شد و در جریان پیروزی سه بر صفر بر هند، با سماجت خود یک پاس گل برای آندرانیک تیموریان ساخت و گل سوم را نیز به ثمر رساند.

او در پنجمین بازی ملی خود برابر عمان اولین کارت زرد خود را دریافت کرد.

مهدی طارمی

تصاویر مهدی طارمی

وی در چهارمین تجربه بازی اش در شهرآورد دو گل به ثمر رساند و یک پنالتی را از دست داد.

وی در نظرسنجی برنامه نود که در آن بیش از دو میلیون نفر شرکت کردند به عنوان بهترین بازیکن شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۴–۹۵ انتخاب شد. مهدی طارمی در فصل نقل و انتقالات ۹۵–۹۶ فوتبال ایران در حالی که با تیم پرسپولیس به توافق رسیده بود به ناگهان با سفر به ترکیه با تیم ریزه اسپور ترکیه پیوست. در حالی که این تصمیمم خاطر هواداران پرسپولیس را مکدر کرده بود بعد از حدود سه هفته از تصمیم خود نسبت به حضور در ترکیه منصرف شد و مجدداً به پرسپولیس بازگشت.مهدی طارمی پس از دریافت جایزه‌های بهترین مهاجم و آقای گل لیگ برتر پانزدهم فوتبال ایران، ضمن تشکر از هواداران پرسپولیس، جایزه‌اش را به خانواده هادی نوروزی تقدیم کرد.

مهدی طارمی در پرسپولیس

مهدی طارمی در پرسپولیس

افتخارات در پرسپولیس تهران

آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴
برترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴
برترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیوگرافی مهدی طارمی”